Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Zbyt wiele prób rysowania wzoru - prestigio multipad 7.0

Andziolek_86 12 Paź 2013 13:46 5718 6
  • #1 12 Paź 2013 13:46
    Andziolek_86
    Poziom 2  

Kod: select_listing
    Zaloguj się, aby zobaczyć kod
    Witam. Mam problem z tabletem.Otóż po włączeniu na ekranie pojawia się napis "zbyt wiele prób
    rysowania wzoru".Podana jest równiez rada,żeby w celu odblokowania
    zalogowac się przez google.W tablecie nie ma
    internetu więc robimy to przez wi-fi .Jednak podczas
    logowania pokazuje się napis "błędny login lub hasło" mimo że wpisujemy poprawnie.Resetowalismy tablet ale to
    też nic nie pomogło.Czy jest jakiś sposób na naprawienie tableta?

0 6
  • #2 12 Paź 2013 13:49
    bartosz789
    Poziom 30  

Przywrócenie do ustawień fabrycznych.
    Na forum nie ma wróżek, jaki to tablet ?

1
  • #3 12 Paź 2013 14:36
    Andziolek_86
    Poziom 2  

Witam.Przepraszam zagapiłam się i nie podałam modelu,ponieważ pisałam go już w innym poście.Otóż jest to tablet prestigio multipad 7.0 ultra + .resetowalam go ale włącza się i znów jest to samo.

Dodano po 4 [minuty]:

W jaki sposób należy wykonać przywracanie do ustawień fabrycznych?? W telefonie robię to bez problemu jednak w zablokowanym tablecie nie mam pojęcia jak należy to zrobić.Z góry dziękuję za odpowiedź.

Dodano po 36 [minuty]:

Z tylu jest taki maly otwór z napisem reset był on już wykorzystywany w celu przywrócenia ustawień fabrycznych.Bez skutecznie.

1
  • #4 12 Paź 2013 20:03
    bartosz789
    Poziom 30  

Spróbuj przy wyłączonym tablecie nacisnąć i przytrzymać "+ VOL" i nacisnąć przycisk od włączania (bez puszczania "+VOL"), gdy wyświetli się menu, będzie można wybrać Factory Reset.

0
  • #5 12 Paź 2013 23:16
    Andziolek_86
    Poziom 2  

Dziękuję za podpowiedz.Jednak nie jest ona skuteczna.Nic się nie dzieje pod czas wykonywania tych czynności.

Dodano po 16 [minuty]:

Tablet wogóle nie reaguje na to przyciskanie.Nie włącza się,nie pojawia się żadne menu.

0
  • #6 13 Paź 2013 10:31
    bartosz789
    Poziom 30  

To spróbuj z "- VOL".

Oczywiście przycisk od włączania trzymasz do skutku ? Czy tylko przyciskasz ?

1
  • #7 14 Paź 2013 12:21
    Andziolek_86
    Poziom 2  

witam.przycisk był trzymany cały czas.czekaliśmy czy będzie się coś pojawiać czy nie.oddaliśmy tablet do naprawy.okazalo się że podłączono modem do niego i został naprawiony.Dziękuję uprzejmie za podpowiedzi naprawy.

0