Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Serwerowe OpowieściSerwerowe Opowieści
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

SHARP LC-39LE350V-BK rozbudowany internet ?

12 Paź 2013 23:14 5817 25
  • Poziom 16  
    Witam.
    Zastanawiam się nad zakupem w/w modelu , lecz nigdzie nie mogę znaleźć jednoznacznej odpowiedzi. Czy ten telewizor ma możliwość oglądania filmów i seriali z portalu ipla tv, tvn player , youtube , vod.tvp ? Czy posiada wifi ? I w ogóle czy warto go kupić , czy lepiej rozejrzeć się za innym modelem / marką.
    Pozdrawiam
  • Serwerowe OpowieściSerwerowe Opowieści
  • Poziom 16  
    Dzięki bardzo za odpowiedź. A mógłbyś polecić mi jakiś inny model w podobnej cenie i jakości który obsługuje te wszystkie strony ?
  • Serwerowe OpowieściSerwerowe Opowieści
  • Poziom 16  
    A jak jakość obrazu w porównaniu do sharpa ? Nigdy nie miałem do czynienia z tv panasonic. Najbardziej przekonany jestem do sharpa ewentualnie sony. Tylko który z tych telewizorów ma bardziej rozbudowaną przeglądarkę internetową ...
  • Poziom 1  
  • Poziom 16  
    A no właśnie. A znasz może inny model sharpa który będzie dodatkowo miał vod i tvn player ?
  • Poziom 1  
  • Poziom 16  
    A o tym nie wiedziałem/ Dzięki bardzo. A powiedz mi jeszcze czy np któryś model Sony lub LG będzie miał w/w funkcje ? I jak w ogóle Twoim zdaniem te dwie marki sprawdzają się w telewizorach ? Sprzedawcy bardzo chwalą jeszcze Samsunga , ale moim zdanie jakość obrazu tego telewizora nie umywa się do Sharpa.
  • Poziom 1  
  • Poziom 16  
    Zdecyduje się pewnie na tego Sharpa i dodatkowo dokupię przystawkę skoro twierdzisz , że wyższe modele również nie obsługują tvn player , vod itp. Podpowiedz mi jeszcze proszę czy korzystasz takiej przystawki i jak to się sprawdza w praniu.
  • Poziom 1  
  • Poziom 16  
    Dziękuję za pomoc.
  • Poziom 16  
    Mam jeszcze jedno pytanie. Czym różnią się te dwa telewizory:
    LC-39LE350V FHD
    LC-39LE350 V-BK
    Na stronie producenta jest tylko jeden z tych modeli więc nie mogę porównać.
  • Poziom 1  
  • Poziom 16  
    Kolor biały ma oznaczenie LC-39LE350V-WH a ja pytam o LC-39LE350V FHD , taki znalazłem na portalu aukcyjnym.
  • Poziom 1  
  • Poziom 16  
    Wybór padł na LC-39LE350 V-BK i właśnie go testuje.
    Dzięki za pomoc.
  • Poziom 1  
  • Poziom 16  
    U mnie obraz jest spoko.
  • Poziom 20  
    Jestes szczęściarzem ze ci sie trafil model z prawidłowym podświetleniem. Wszystkie ktore oglądałem w marketch i ten co zwróciłem posiadały wadę podświetlenia.

Dodano po 1 [sekundy]:

Jestes szczęściarzem ze ci sie trafil model z prawidłowym podświetleniem. Wszystkie ktore oglądałem w marketch i ten co zwróciłem posiadały wadę podświetlenia.