Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Fiat stilo 1.9 kontrolka silnika - auto nie odpala

13 Paź 2013 12:11 3489 4
  • Poziom 2  
    Witam mam spory problem, który doprowadza mnie do szału... nie wiem co z tym zrobic i do kogo sie juz z tym udac... w sierpniu wydarzylo sie to poraz pierwszy... nie mogłam odpalic auta ( fiat stilo 1.9) ponniewaz zapalila sie kontrolka silnika...ani drgnał... wydarzylo sie to daleko od domu... tam po podłaczeniu pod komputrer wyszło ze wszystkie 4 wtryski nie działaja... pozostao mi holowanie do domu... masakra - koszty ogromne... mechanik tu na miejscu stwierdzil ze spalil sie komputer pokładowy i jakas wiązka elektryczna, wymienil komputer wymienil takze poduszke podtrzymujaca silnik... auto odpalilo... pojezdzilam tydzien... i ciach znowu to samo - ta sama kontrolka i auto ani rusz... znowu holowanie, niby wszystko bylo w porzadku, wiem ze wymienil kolejna poduszke...auto odpaliło... wczoraj ciach.... identyczna sytuacja... identyczna kontrolka - auto nie odpala...podczas jazdy nie bylo żadnych sygnałów ze cokolwiek moze sie takie stac... co moze byc przyczyną??? lub w ogóle co to moze byc... dziekuje za odpowiedz...
  • Poziom 34  
    Zmień mechanika , bo chyba sam nie wie co robi.
  • Poziom 34  
    Jak wyzej.Jak jestes z niedaleka to podjade i zrobie na dniach.
    Poprostu nikt niemoze poprawnie postawic diagnozy,a wczesniej to niebyła wina komputera itd.
  • Poziom 2  
    jokerro mieszkam niestety daleko od Ciebie...co to według Ciebie mogło byc??? cos z elektryka???
  • Poziom 34  
    Kolego tj system sterowania wtryskiem diesla common rail i w ciemno nikt ci niewskaze usterki.Podłaczysz pod komputer,zakrecisz rozrusznikiem i bedziesz wiedział co sie dzieje patrzac w parametry, a kto wie moze po odczycie samych usterek juz bedzie duzo wiadomo.Skasujesz i zobaczaysz czy cos powroci.
    Poprostu diagnostyka i sprawdzenie podstaw.