Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Dziwny link w nowej karcie (mozilla firefox)

WIcher94 13 Paź 2013 15:30 1200 5
  • #1 13 Paź 2013 15:30
    WIcher94
    Poziom 2  

Witam,
    mam problem polegający na tym, że gdy włączam nową kartę w mozilli firefox (teoretycznie najnowsza wersja) to zamiast pojawienia się strony startowej lub pustej karty automatycznie pojawia się następujący link: .[r;;iåvÞyevq¾qîx»òki.com/ (przed kropką jest oczywiście klasyczny początek adresu, którego nie mogłem umiescic ze względu na to, że posiadam za mało postów na forum i nie wolno mi umieszczac linków)
    chciałbym jakoś rozwiązac ten problem, z góry przepraszam jeśli umieściłem temat w złej kategorii, ale bardzo rzadko korzystam z forum.

0 5
  • #2 13 Paź 2013 15:42
    mati211p
    Specjalista - HDD i odzyskiwanie danych

Daj logi z OTL. Zaznacz wszyscy użytkownicy, infekcja LOP i Purity i podaj w załączniku

0
  • #3 13 Paź 2013 16:15
    WIcher94
    Poziom 2  

Jestem kompletnym laikiem jeśli chodzi o tego typu sprawy, więc nie bardzo rozumiem tą instrukcję, jesli mógłbyś mi powiedziec co i jak po kolei wykonac w prostym języku, byłbym bardzo wdzięczny

0
  • Pomocny post
    #4 13 Paź 2013 16:19
    mati211p
    Specjalista - HDD i odzyskiwanie danych

WIcher94 napisał:
    Jestem kompletnym laikiem jeśli chodzi o tego typu sprawy, więc nie bardzo rozumiem tą instrukcję, jesli mógłbyś mi powiedziec co i jak po kolei wykonac w prostym języku, byłbym bardzo wdzięczny

Pobierz OTL ze strony internetowej. Potem uruchom go. Następnie w opcjach skanowania zaznacz dodatkowo wszyscy użytkownicy, infekcja LOP i Purity. Potem uruchom skanowanie, zostaną wygenerowane 2 logi: OTL.txt oraz Extras.txt. Wstaw te dwa logi na forum w załączniku.

0