Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Toyota Yaris II - symbole sprężarek klimy Denso

Sesjusz 14 Oct 2013 10:30 2739 0
    Sesjusz
    Level 10  
    Witam,

Szukam reguł nazewnictwa sprężarek klimatyzacji DENSO. Potrzebuję nowej, moja z yaris II d4d ma na naklejce napis:

Przykładowa inna sprężarka z auris:

zgadzają się człony 5SER09C i GE447260 po myślniku się nie zgadza, podejrzewam że to co po myślniku to numer wyprodukowanej części, im większy numer tym nowsza sprężarka.

Idziemy dalej, Yaris II 2010 rok:

Zgadza się tylko drugi człon GE447260 a pierwszy jest innym, sprężarka jednak ma identyczny kształt.

I dalej, w Yaris D4D z 2012 roku sprężarka ma też drugi człon GE447260 i kształt identyczny.

I przykładowo BMW F10 3.0 znów ma ten sam drugi człon GE447260 pierwszy inny bo 6SBU14C i kształt chyba znów identyczny.

Moje pytanie jest następujące, na który człon w symbolu DENSO muszę zwracać uwagę by sprężarka pasowała do mojego Yaris ? Pierwszy 5SER09C ? Drugi GE447260 ? Oba ? Czy też ten trzeci po myślniku ? Jeśli się sugerować drugim członem GE447260, a większość sprzedawców na allegro ten podaje, to wychodzi na to ze sprężarka z Yaris III D4D, Yaris II, różnych BMW, Avensis, Auris jest identyczna. Przynajmniej w niektórych modelach.