Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Galaxy S III - Wymiana Ramki (obudowy)

14 Paź 2013 14:23 22704 12
  • Poziom 7  
    Witam, ostatnio zauważyłem w moim samsungu, że strasznie zdarła się ramka ;/ na telefon zawsze uważam nie nosze z drobniakami czy innymi przedmiotami w kieszeni a mimo to wygląda to tragicznie. Stąd moje pytanie- czy można wymienić samą ramkę? znalazłem całą część na allegro 3.1.18. Zabronione jest publikowanie informacji do źródeł, które po pewnym czasie wygasają (publikowanie odnośników do stron o charakterze krótkotrwałym). ale nie jestem pewien czy można to bez problemu wymienić chodzi mi tutaj o wymontowanie wyświetlacza i ponowne jego zamontowanie w nowej obudowie..
  • Poziom 36  
    Ramka jest z calym przodem. Wyswietlacza bez jego uszkodzenia nie wyjmiesz.
  • Poziom 40  
    Tylko komplet. Cena około 500 zł. lub ponad.
  • Poziom 7  
    Ech no trudno, ale to trochę dziwne, że bez użycia większej siły można paznokciem zdrapać farbę z ramki... Samsung i jego "jakość"
  • Poziom 7  
    Można wymienić ale jest to trudne do zrobienia , suszarka i trzeba rozkleić szybke od odbudowy :)
  • Poziom 19  
    A pozniej zostaje 1mm szpary miedzy szybka a wyswietlaczem;)
  • Poziom 37  
    Nie zostaje szpara. Wypełnia się to klejem, można użyć LOCA. Problem przy wymianie ramki jest inny, zdjęcie samej szybki nic nie da bo trzeba wyjąć też wyświetlacz, a to już bardziej skomplikowane.
  • Poziom 29  
    Tylko jaki jest sens wymieniac ramke przy tak duzym ryzyku?
  • Poziom 23  
    E tam , nie przesadzajcie wyjęcie LCD z ramki to parę min roboty, ryzyko zawsze jest uszkodzenia wcale nie większe od odklejenia szybki , powiem nawet ze łatwiej można uszkodzić LCD oklejając szybkę bez wyjęcia LCD z ramki niż wyjmując go ;)
  • Poziom 8  
    Witam. Mam prośbę do gsm-tech aby podzielił się tą tajemną wiedzą, w jaki sposób można bezpiecznie zdemontować ekran S3 aby móc wymienić ramkę.
  • Poziom 25  
    Bezpiecznie to nigdy nie będzie , podstawa narzędzia (separator ,drut molibdenowy , matryca do ustawienia szybki itp ) koszty duże , suszarką to można włosy wysuszyć .
  • Specjalista od telefonów
    Jak chcesz sobie kupić nowy telefon lub dać serwisowi zarobić ok 550 pln to sobie taka ramkę sam wymieniaj..