Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

włącznik krzywkowy tablica zewnetrzna i pokrętło

jacekwozniak 14 Paź 2013 23:26 1458 1
  • #1 14 Paź 2013 23:26
    jacekwozniak
    Poziom 11  

Witam potrzebuje do łącznika krzywkowo pakietowego starego typu jest on z 84 roku tablice zewnętrzna i pokrętło jest to stara nawijarka do cewek i chce ja mieć w oryginale zrobiona a właśnie tego mi na łączniku brakuje bo ktoś to zdemontował z łącznika brakuje mi tez nakrętek plastykowych do przycisku BT311 i BT332 czy może ktoś z forumowiczów miał by takie cos na zbyciu w załączniku prześlę zdjęcie tego łącznika może wie ktos co to za typ łącznika, jest on na 16A 660V numer typ 28000064314000 mi sie wydaje ze jest to niemiecki łącznik bo z tyłu ma oznaczenie takie jak oryginalne liczniki od simsona schwalby miały, chodzi o logo producenta jest tez drugie ale nie wiem zupełnie co to jest za oznaczenie w miarę możliwości jak ktos wie bo sądzę ze są osoby które sie interesują tematem na forum o pomoc w znalezieniu oryginalnej tablicy i pokrętła do tego Pozdrawiam.

włącznik krzywkowy tablica zewnetrzna i pokrętło włącznik krzywkowy tablica zewnetrzna i pokrętło włącznik krzywkowy tablica zewnetrzna i pokrętło włącznik krzywkowy tablica zewnetrzna i pokrętło włącznik krzywkowy tablica zewnetrzna i pokrętło

0 1
  • #2 17 Paź 2013 01:56
    jacekwozniak
    Poziom 11  

Witam nie ma nikogo kto może wiedzieć co to za łącznik jest ja przez moja uporczywość dowiedziałem sie że jest to łącznik krzywkowy nie czeski tak jak wcześniej sądziłem lecz niemiecki z byłego DDR z VEB ELGRO EAW Elektroschaltgerate Rochlitz a ten numer z tyłu to jego typ znalazłem taki łącznik na allegro nowy ale jet on na 25A i jest tym samym za duży i nie wejdzie mi w obudowę może ma ktoś tylko pokrętło i tablice czołowa z takiego łącznika bardzo mi na tym zależy jeżeli by to ktoś miał to prosze o odpowiedz na forum lub na priwa Pozdrawiam

0
  Szukaj w 5mln produktów