Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Fioletowa plama Samsung Galaxy s3

15 Paź 2013 19:42 27135 8
  • Poziom 2  
    Na ekranie w Samsung Galaxy S3 pojawiły się fioletowe plamy. Co się mogło stać?
    Wczoraj wieczorem polozylam telefon na szafce. Z niewiadomych dla mnie przyczyn w lewym gornym rogu pojawila sie fioletowa plamka. Wyłaczyłam telefon. Po mniej więcej 3 godzinach włączylam go ponownie. Pół ekranu bylo zaplamione na fiolet. Wieczorem juz cały swiecil na niebiesko. Boje się, że jutro już mogę nic an ninm nie zobaczyć. Co mogło się stać? Czy przyjmą to na gwarancję?
    Czytałam o niemal identycznym przypadku na innym forum, jednak nie dowiedzialam się jak problem został naprawiony, ale moze to chyba oznaczać, że to jakaś wada fabryczna?
  • Poziom 40  
    Jeśli nie jest to uszkodzenie mechaniczne ani zalanie to wymienią Ci cały przód.
    W przeciwnym razie musisz szykować minimum 500 zł. na naprawę :-)
  • Poziom 2  
    Na obudowie mam rysy, ale to sprzed okolo miesiąca. Do wczoraj telefon sprawował się bardzo dobrze. Mogą się do tego przyczepić?
    A jeśli tego nie uznają, to na pewno aż 500zł? Panel dotykowy działa
  • Poziom 40  
    Nie szkodzi.
    Dotyk jest zintegrowany z LCD a przód to tylko szybka.
    Tutaj wymienia się cały komplet Link
  • Poziom 2  
    Dziękuję bardzo za pomoc!
    Oby przyjęli na gwarancję bo zbankrutuje.
  • Poziom 8  
    Witam

Ja mam podobny problem z tym, że plamka taka pojawiła się gdy włączę aparat. Tel nie upadł ani razu, a po nocy gdy włączyłem aparat to coś takiego się pojawiło jak na dołączonym zdjęciu (prawy dolny róg). Wyświetlacz jest ok zmieniłem tapetę na białą i potem czarną i nic nie zaobserwowałem żadnych plamek. Co może być powodem i czy reklamować to?
    Z góry dzięki za pomoc.

Fioletowa plama Samsung Galaxy s3
  • Poziom 37  
    Jeśli plama jest tylko przy włączeniu aparatu to winny jest moduł kamery a nie wyświetlacz.
  • Poziom 8  
    Dzięki wielkie za odp. Czyli serwis się kłania tak czy siak? I ten moduł trzeba wymienić tak? Mam jeszcze jedno pytanko. Jeżeli tel został zakupiony na allegro i posiadam do niego dowód zakupu to jak wygląda reklamacja jego i gdzie się udać z tą usterką? Do pierwszego lepszego serwisu samsunga czy jak?
  • Poziom 25  
    Zależy skąd masz dowód zakupu. Telefon prawdopodobnie jest od operatora, więc jeśli masz dowód zakupu od operatora to idziesz do niego lub do serwisu samsunga. Jeśli masz tylko dowód sprzedaży od sprzedawcy allegro to pewnie musisz jemu odesłać telefon.