Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Wyszukiwarki naszych partnerów

Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME
Europejski lider sprzedaży techniki i elektroniki.
Proszę, dodaj wyjątek elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Przerobienie ładowarki do baterii na przenośny bank energii dla USB

Posti89 16 Paź 2013 12:30 975 1
  • #1 16 Paź 2013 12:30
    Posti89
    Poziom 7  

Witam. Jako że jestem laikiem w tej dziedzinie muszę szukać łatwych rozwiązań.

Zastanawiam sie nad kupnem tego
    3.1.18. Zabronione jest publikowanie informacji do źródeł, które po pewnym czasie wygasają (publikowanie odnośników do stron o charakterze krótkotrwałym).

Jako że w mojej pracy nie ma możliwości ładowania telefonu, mp4 czy innych urządzeń ładowanych na USB muszę wymyslić coś co w domu naładuje ( ew wymienie baterie ) i po podłączeniu np mp4 doda jej to parę godzin pracy.
    Dodam że zapoznałem się z budową własnych ładowarek ale dla mnie to za dużo i sobie z tym nie poradzę.

Na aukcji jest ładowarka do 4 baterii, zastanawiam sie czy jak bym zmostkował 4 minusy i 4 plusy dodał do tego gnizado usb to by sie to sprawdziło jako zapas na kilka godzin ?

Posiadam dwa urządzenia Głośnik zewnętrzny i mp4 ładowane usb. Chciałbym aby one jednocześnie czerpały prąd z tego wynalazku i działały po rozładowaniu parę godzin dłużej.

Pozdrawiam

• #2 16 Paź 2013 14:49
    arem
    Poziom 39  

Tego za bardzo nie przerobisz nie mając wiedzy elektronika. Owszem da się , ale po co ??
    Łatwiejsze rozwiązanie , to do tego zestawu dokupienie koszyczka na te cztery akumulatory , przylutowanie przewodu z wtykiem jaki jest do zasilania Twoich zabawek i jak będzie brakowało zasilania z wewnętrznego akumulatora mp3 to podłączyć ten zestaw .

Szukaj w ofercie
Zamknij 
Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME