Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

E-King KSC - Podlączenie sterownika do bramy garażowej

16 Paź 2013 17:27 3648 4
  • Poziom 9  
    Witam, posiadam bramę garażową z silnikiem marki E-King BV KSC 230 443MHz. Jako ze nie mam do niej pilota chce sobie zamontować sterownik do bramy. Problem w tym że nie za bardzo wiem jak to podłączyć. Znalazłem na allegro dosyć popularny sterownik : Sterownik do bramy. Poniżej zamieszczam screeny ze schematami. Może akurat ktoś mi pomoże :)
  • Pomocny post
    Poziom 11  
    impuls w centrali silnika to styk 3-4 ------ napięcie- 24v styk 5 ----0v styk7-[centrala tousek gtz 55]------------- sterownik 24v styk +12v----- 0v styk masa ---- impuls c-kanał ac -- impuls nc-kanał ac -- tryb 1 chwilowy
  • Poziom 9  
    Dzięki za pomoc, poszedł pomógł.

Teraz mam inne pytanie, ponieważ zauważyłem że w tej centralce mam jednak płytkę z radiem 433MHz i wystarczy ją podłączyć. I gdy już ją podłącze i będę chciał zaprogramować pilot to czy ten pilot będzie się nadawał ?

Moderowany przez Mirek Z.:

Link do aukcji usunąłem. https://www.elektroda.pl/rtvforum/faq.php - p.3.1.18.

• Poziom 11  
    zrób zdjęcie tej płytki -może uda się dobrać pilota bo nie wszystkie są wgrywalne
  • Poziom 9  
    Jednak sie pomylilem. Pomylilem plytke radiowa z plytka od fotokomórki (zdjecia w zalaczniku). Czyli zamawiam ten sterownik ale wersje 24V zeby nie bylo problemow.