Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Słuchawki - BeatsExecutive By dr.Dre - Nie działają ?

16 Paź 2013 22:59 1776 1
  • Poziom 14  

Witam

Kupiłem dla mojej dziewczyny słuchawki które lubi sam używam beats pro detox ale executive okazały się nie tak dobre są solidne i masywne zdawało by się nie do zdarcia?
    Po zakupie około dwóch tygodni padł włącznik On/off latał luzem a po za tym bez sygnału audio strasznie szumiały . Do sklepu i dostała nowe pudełko i nową gwarancje... Teraz zastanawiam się jak taka długo pochodzą bo ten włącznik jest jakiś kiepski i czy ten szum to norma bo jest dość mocno słyszalny?.
    Choć moje Beats-y pro detox także okazały się kiepskie bo rozkręciło się uchwyt i się rozsypały? Miałem szczęście bo znalazłem śrubki...
    Producent daje gwarancje na 2 lata ale to już nie przez sklep tylko bez pośrednio z producentem co zabiera czas sklep daje gwarancji na 24dniu z możliwością zwrotu kasy potem tylko nowy sprzęt ...

Czy ma ktoś jakieś doświadczenia z tym sprzętem może wymienić na inny model?
    Czy wszystkie beats-y są takie wadliwe?
    I dlaczego na Androida jest jest dwie opcje kontroli kontroli audio. Jakieś rozwiązanie?
    Podkreślam są to oryginały!

Poz.
    Darmowe szkolenie: Ethernet w przemyśle dziś i jutro. Zarejestruj się za darmo.
  • Moderator Akustyka
    CrisELDi napisał:
    Producent daje gwarancje na 2 lata ale to już nie przez sklep tylko bez pośrednio z producentem co zabiera czas sklep daje gwarancji na 24dniu z możliwością zwrotu kasy potem tylko nowy sprzęt ...
    Pamiętaj że sprzedawcę obowiązuje 24 miesięczna rękojmia.
    CrisELDi napisał:

I dlaczego na Androida jest jest dwie opcje kontroli kontroli audio. Jakieś rozwiązanie?
    Co?
    Kolego opisz jaki masz problem, bo ja za diabła nie rozumiem w czym rzecz. Sprzęt działa czy nie?