Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

satel ca-4vc jak ustawić czujki

jacopol1 16 Paź 2013 23:03 1851 6
 • Poziom 10  
  Witam mam mały kłopot czy w centralce satel ca-4v1 można włączyć opóźnienie jednej z czujek mam podpięte 3 bo jak podpinam 4 alarm uzbraja się i zaczyna wyć.
  Zamiast 1 czujki mam wpięty kontaktron na drzwi , który ma opóźnienie 10 sekund, chciałbym zmienić to na 20 sekund( czy jest to możliwe).gdy wchodzę w pomieszczenie gdzie jest manipulator jedna z czujek wykrywa moją obecność i alarm zaczyna działać.Manipulator CA 4 KLED
 • Poziom 10  
  mam instrukcje ale nie mogę sobie z tym poradzić, nie znalazłem w instrukcji jak opóźnić działanie jednej z czujek, wydłużyć czas na wejście .
 • Poziom 24  
  FUNKCJA 6 – programowanie czasu na wejscie (mo1liwe czasy od 00 do 99
  sekund)
  Wywołanie: 6.#...
  Przykład: zaprogramowanie czasu na wejscie = 8 sekund
  0.8...
 • Poziom 36  
  Witam,

  jacopol1 napisał:
  ...mam podpięte 3 bo jak podpinam 4 alarm uzbraja się i zaczyna wyć.
  Nie rozumiem tego sformułowania. Coś za dużo tych czujek do CA4V1. Być może (a raczej na pewno) są jakieś w szeregu na pojedynczej linii. Wtedy możesz mieć problem z wydłużeniem czasu tylko dla jednej.

  Pozdrawiam.
 • Poziom 10  
  Okazało się że robię te czynności z niewłaściwym hasłem.Udało mi się zaprogramować czas na wyjście i wejście taki jaki chciałem.Następne moje pytanie jest: czy można zaprogramować opóźnienie czujki.
  Pod portem z1 mam wpięty kontaktron, po otwarciu drzwi mam czas na wejście który ustawiłem - jest ok
  pod portem z2 mam podłączoną pierwszą czujkę która widzi manipulator i gdy podchodzę żeby wpisać kod alarm uruchamia się. Więc moje pytanie czy da się opóźnić działanie tej czujki np 10 sekund, jeśli tak to proszę o podpowiedź.