Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

satel ca-4vc jak ustawić czujki

jacopol1 16 Paź 2013 23:03 1851 6
  • Poziom 10  
    Witam mam mały kłopot czy w centralce satel ca-4v1 można włączyć opóźnienie jednej z czujek mam podpięte 3 bo jak podpinam 4 alarm uzbraja się i zaczyna wyć.
    Zamiast 1 czujki mam wpięty kontaktron na drzwi , który ma opóźnienie 10 sekund, chciałbym zmienić to na 20 sekund( czy jest to możliwe).gdy wchodzę w pomieszczenie gdzie jest manipulator jedna z czujek wykrywa moją obecność i alarm zaczyna działać.Manipulator CA 4 KLED
  • Poziom 10  
    mam instrukcje ale nie mogę sobie z tym poradzić, nie znalazłem w instrukcji jak opóźnić działanie jednej z czujek, wydłużyć czas na wejście .
  • Poziom 24  
    FUNKCJA 6 – programowanie czasu na wejscie (mo1liwe czasy od 00 do 99
    sekund)
    Wywołanie: 6.#...
    Przykład: zaprogramowanie czasu na wejscie = 8 sekund
    0.8...
  • Poziom 36  
    Witam,

jacopol1 napisał:
    ...mam podpięte 3 bo jak podpinam 4 alarm uzbraja się i zaczyna wyć.
    Nie rozumiem tego sformułowania. Coś za dużo tych czujek do CA4V1. Być może (a raczej na pewno) są jakieś w szeregu na pojedynczej linii. Wtedy możesz mieć problem z wydłużeniem czasu tylko dla jednej.

Pozdrawiam.
  • Poziom 10  
    Okazało się że robię te czynności z niewłaściwym hasłem.Udało mi się zaprogramować czas na wyjście i wejście taki jaki chciałem.Następne moje pytanie jest: czy można zaprogramować opóźnienie czujki.
    Pod portem z1 mam wpięty kontaktron, po otwarciu drzwi mam czas na wejście który ustawiłem - jest ok
    pod portem z2 mam podłączoną pierwszą czujkę która widzi manipulator i gdy podchodzę żeby wpisać kod alarm uruchamia się. Więc moje pytanie czy da się opóźnić działanie tej czujki np 10 sekund, jeśli tak to proszę o podpowiedź.