Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Opera 17 problem z flash player i certyfikatami

17 Paź 2013 12:39 2136 5
  • Poziom 12  
    Od wczoraj posiadam operę 17 i same problemy mam z nią pierwszy problem jaki mnie napotkał jest następujący:
    Wchodząc np. na stronę gmail.com czy jakieś inne wyskakuje mi taki komunikat:

Drugi problem polega na braku możliwości zainstalowania wtyczki flash. W pierwszej czynności ściągnałem javę(ponoć jest ona wymagana, by komponenty strony adobe wyświetliły się w przegladarce).
    Zrobiłem test javy:
    Test wyszedł ok. ale mimo to postanowiłem na imageshac umieścić foty by sprawdzić czy zostaną umieszczone(strona do obsługi wymaga jave).

Jak widać komponenty mi się nie wyświetlają:

Postanowiłem to obejść i zainstalować przez IE i tu ku mojemu zdziwieniu komponenty się wyświetlają:

Ale żeby nie było za rożowo to wyskakuje mi taki komunikat:

W dodatku podczas pisania postu zauważyłem kolejny problem z pisownią, opera ma zaznaczoną opcje sprawdzania a mimo to nie sprawdza jej.
    Co mogę zrobić by te błędy wyeliminować?

Proszę wyeliminować nieprawidłowe zamieszczanie obrazków i zamieścić wg:
    https://www.elektroda.pl/rtvforum/topic2053101.html [WojtasJD]
  • Poziom 39  
    Także z niej korzystam, ale u mnie wszystko działa normalnie, zero problemów. Skąd pobrałeś tą operę? nie jest to wersja beta?
    Poza tym wykonaj skan przez Malwarebytes Anti Malware i ADW Cleaner, wydaje mi się że masz jakieś infekcje.
  • Poziom 10  
    Miałem to samo i nic nie pomogło najlepiej zmienić na safari lub mozille.
  • Poziom 39  
    tabon napisał:
    i nic nie pomogło

A co próbowałeś zrobić oprócz tego, że załatwiłeś sprawę najprościej czyli delete i zainstalowanie innej?

dakon11 z jakiego windowsa korzystasz?
    Opera jest w tym momencie jeszcze zapinana na ostatni guzik, nie ma jeszcze wielu podstawowych funkcji i możliwe, że coś jeszcze nie dopracowali, z tym że dość często wychodzą nowe wersje gdzieś co 2-3tygodnie i może w następnej wersji będzie wszystko ok.
    U mnie na win 7 32bit wszystko śmiga. Przeglądarka naprawdę jest świetna, lekka w porównaniu do chrome (opera jest na silniku chrome). Uważam, że to najlepsza przeglądarka, tylko no czekam z niecierpliwością na resztę funkcji.
  • Poziom 12  
    Opere pobrałem z oficjalnej strony opery w stabilnej wersji. System 7 x64, dwa dni po formacie w dodatku czysty.

Dziś zaobserwowałem kolejny błąd, gdy klikam na stronach i chcę zrobić wstecz to odświeża mi stronę, muszę parę razy kliknąc aby cofnęło mi poprzednią stronę.

Zgadza się jest szybsza od poprzedniczki i używam jej od 2003 roku ale na dzień dzisiejszy jestem w stanie z niej zrezygnować, bo drugi dzień po prostu się na niej męczę.
  • Poziom 12  
    youtube mi nie chodzi a ze strony opery ten film mi chodzi Link a przecież to chyba we flashu jest.

Chodzi też o poprawienie wstawiania fotek - post #1 [WojtasJD]