Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Hp Deskjet F380 - Gdzie mogę zakupić ciss

17 Paź 2013 19:58 6921 54
  • Poziom 9  
    Hej . Gdzie mogę kupić takie coś do drukarki Hp Deskjet F380 ?

Lub ciss

• Poziom 19  
    Te górne to najbliżej w Chinach widziałem :)
    Dolne to pierwszy z brzegu ciss na 4 kolory połączony z oryginalnymi kartridżami. Takie kolanka do łączenia to gdzieś w naszym sklepie widziałem, ale jakoś nie moge teraz skojarzyć.
  • Poziom 9  
    A ile kosztuję taki kartridż wielokrotnego napełniania Hp 21 i 22 ?
  • Poziom 19  
    Każdy kartridż hp21 i hp22 jest wielokrotnego napełniania, ale do cissu nadają sie tylko te drukarki które drukują tymi kartridżami "na pusto".
    Ciss od 40zł na alle, kartridże od 20zł.
  • Poziom 9  
    Wiem , że da się je napełnić , ale chciałbym kupić kartridż taki przeźroczysty by było wszystko widać .
    Na allegro nie ma ciss'a do mojej drukarki .
  • Poziom 19  
    Nie ma i nie będzie, z prostego powodu, trwałość głowic w tych kartridżach jest ograniczona i bardzo prawdopodobne że nie przetrwały by jednego tankowania ciss-u. Gra nie warta świeczki.
  • Poziom 9  
    Czyli lepiej kupić inną , nowszą drukarkę a potem zainwestować w ciss ?
  • Poziom 19  
    Tak, ale taką która ma głowice zintegrowaną z drukarką a nie z kartridżem. Jeżeli moge coś doradzić, to jakiś canon, ewentualnie hp - mają łatwo wyjmowane głowice, a to przydaje sie czasem.
  • Poziom 9  
    Już jakiś czas temu myślałem nad zakupem nowej . Co sądzicie o tym modelu : HP OFFICEJET PRO L7590
  • Poziom 9  
    my41s napisał:
    Dużo drukujesz?

Tak . Obecnie mam jeszcze laserówkę lexmarka , ale czarno-biała .
  • Poziom 32  
    Jeśli nie pomyliłem modelu, to tam wchodzą rusza nr 88 - b.duzo, a glowice są oddzielnie.
    Koszt druku nie jest duży.
  • Poziom 9  
    Wiem , właśnie zastanawiam się nad jej zakupem . A może polecicie mi coś innego , może jeszcze lepszego ? Ważne by miało duplex , wi-fi , i podajnik kartek przy skanerze .
  • Poziom 9  
    Mam do was pytanie . Dzisiaj napełniłem kartridże tuszem i mam problem . Otóż jak były one puste drukarka drukowała "na sucho" . Gdy je napełniłem tusz nie leciał , bo były prawdopodobnie zaschnięte głowice . Próbowałem je przeczyścić ale bez skutku . Teraz drukarka nie czyta obu kartridży i wyskakuję takie coś :
    "Problem z kasetą drukującą
    Problem z kasetą drukującą
    Pojawił się problem dotyczący następujących kaset drukujących:
    $CartridgeName1$
    Trójkolorowy
    Zapoznaj się z dokumentacją drukarki.
    "

Jak to naprawić ?
  • Poziom 19  
    Wyczyść styki karetki i kartridża. Jeżeli to nie pomoze, to zresetuj chip kartridża metodą opisaną na necie. A jeżeli nawet to nie pomoze to śmietnik :)

Tak na marginesie, drukowanie z pustym kartridzem niszczy nieodwracalnie głowice.
  • Poziom 9  
    Wszystko to robiłem i nic . Włożyłem kartridże do innej drukarki (ten sam model) i wyskakuje ten sam błąd . Kupuję nową drukarkę . Hp deskjet pro 8500 tylko czy będę mógł napełnic kartridże tym samym atramentem co w tej drukarce ?
  • Użytkownik usunął konto  
  • Poziom 19  
    Deskjest czy officejet?

Nie napisałeś jaki masz tusz, ale kartridże 940 są na tusz pigmentowy, a hp21 to pigment, a hp22 to barwnik.
  • Poziom 9  
    Officjejet , sory za pomyłkę .
    To teraz nie wiem czy mam ja kupić .

Dodano po 22 [minuty]:

Co proponujecie , bo bardzo podoba mi się ta drukarka ?
  • Poziom 19  
    Może łatwiej będzie jak napiszecz co masz zamiar drukować, tekst, grafike, zdjęcia? I ile to jest "dużo", 100, 1000, 5000str./mies.?
  • Poziom 9  
    Szczerze to na niej będę drukował wiele do szkoły czyli jakieś tam zdjęcia , ale częściej jakiś tam tekst . Jaki zamiennik byście mi polecili , by jej nie zepsuć , bo oryginały są drogie ? A może lepiej samemu nabijać ten oryginalny kartridż jakimś atramentem ? Proszę doradźcie mi .

Dodano po 20 [minuty]:

Taki się nada http://allegro.pl/tusz-hp-940xl-officejet-pro-8000-8500-a811a-cb092a-i3595924256.html ?

A może http://allegro.pl/tusz-do-hp-940-bk-officejet-pro-8000-8500-e-aio-i3617322931.html tylko co z tym chipem ? Da się go jakoś przełożyć od oryginału ?
  • Poziom 19  
    Szczerze to radziłbym ci pozostać przy tym HP co masz. Tusze masz, kup tylko nowe kartridże. Ciss sobie raczej odpuść. Musisz na prawdę dużo drukować zeby to miało sens.

Jeżeli już musisz coś kupić,m to może jakiegoś brothera, podobno tylko one drukują na "jakichś" tuszach bez problemu.
  • Poziom 32  
    Może zainteresuj się Brotherem?

Jaki masz budżet?
  • Poziom 9  
    Wydam tyle ile będzie warta drukarka :) Poproszę o model tego Brothera . Chodzi mi o to aby drukarka drukowała w miarę szybko i dwustronnie , bo męczy mnie to ciągłe przekładanie kartek . Musi mieć wi-fi bo drukuję z wielu komputerów a latać z kablem to, to dziwnie wygląda . I ważne by miała podajnik papieru przy skanerze , bo jak skanuję przypuśćmy 40 kartek to wkładanie ich po kolei męczy .

Dodano po 3 [minuty]:

Jednak bardzo spodobał mi się ten Hp 8500 i przypadł mi do gustu . Zawsze takie coś chciałem mieć . Drukarki brother'a są drogie .
  • Poziom 32  
    Brother MFC-J625DW
    wlodekpr napisał:
    Drukarki brother'a są drogie .

HP również.
  • Poziom 9  
    my41s Jednak ten hp wyniesie mnie chyba taniej .

Dodano po 24 [sekundy]:

Ważne bym miał dostęp do dobrej jakości zamienników .
  • Poziom 32  
    wlodekpr napisał:

Ważne bym miał dostęp do dobrej jakości zamienników .

Bardzo ważne. Ja na zamiennikach miałem bardz duże problemy z głowicami hp (ale stare hp 88 - 2 razy wymieniałem głowice w hp k5400 zanim zorientowałem się, że to przez tusz się popaliły -tak, dosłownie popaliły :/ jeden komplet mi padł po ok. 4000 stron, drugi po chyba 3,5; pierwsze z drukarką drukowały na oryginałach a potem też padły po ok. chyba 1000 wydrukach po włożeniu zamienników).

A gdzie Ty chcesz kupić tego 8500? przecież nie jest on już produkowany
  • Poziom 9  
    Używany na allegro .

Dodano po 1 [minuty]:

To podaj mi najlepiej link do tych słabych zamiennikow .