Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

DVB-C USB UPC analogowa - większość kanałów poblokowanych

winettou 19 Paź 2013 14:04 1347 3
  • #1 19 Paź 2013 14:04
    winettou
    Poziom 14  

Witam, kupilem sobie odbiornik dvb-c i podlaczylem do dysku nas. Ogolnie lapie kanaly ale wiekszkosc jest blokowantch nv2 zastanawiam sie czemu ich nie moge ogladac skoro mam tv podlaczony do tego kabla i lapie na nim sygnal analogowy i mam wiecej kanalow. O co chodzi? Siec upc i czest sprawdzana 554000 rate 6900, 256 czyli parametry z dekodora upc. Czy czestotliosc z analogu na moim tv sa inne? Jak moge sprawdzic to pasmo i wyszukac kanaly? Dzieki i pozdrawiam.

Regulamin p.3.1.13. Proszę poprawić niechlujną pisownię! [P.]

0 3
  • #2 19 Paź 2013 16:08
    SP5ANJ
    VIP Zasłużony dla elektroda

Witam.

winettou napisał:
    O co chodzi? Siec upc i czest sprawdzana 554000 rate 6900, 256 czyli parametry z dekodora upc.

Wszystkie dekodery działające w sieci UPC są dedykowane czyli posiadają kartę lub inny własny "klucz", który jest zapisany u operatora i dopiero uaktywniony. :!:

Pozwolisz, że przypomnę, iż na tym Forum obowiązują pewne zasady regulaminowe.
    Skracanie słów jest domeną "młodych/gniewnych" lecz tutaj jesteśmy dość kulturalni i nie stosujemy tych "domen młodości". :spoko:
    Regulamin pkt 3.1.13.

Cytat:
    Czy czestotliosc z analogu na moim tv sa inne?

Emisje "analogowe" są zupełnie inne i na innych kanałach niż "cyfrowe". :cry:

Pozdrawiam.

0
  • #3 19 Paź 2013 18:17
    winettou
    Poziom 14  

Nie jestem gniewny, mlody zalezy dla kogo. Poprostu pisalem z telefonu i mialem malo czasu. Dzieki za odpowiedz. Skoro tv analogowa ma inne czestotliwosci czy moglbys mi powiedziec czy za pomoca tego dvb-c na usb moge je znalsc? Jesli tak to jaki zakres fal itp musze dobrac?

Pozdrawiam,

0
  • #4 19 Paź 2013 18:58
    KOCUREK1970
    Poziom 43  

winettou napisał:
    Skoro tv analogowa ma inne czestotliwosci czy moglbys mi powiedziec czy za pomoca tego dvb-c na usb moge je znalsc?

Nie, ten tuner służy TYLKO do odbioru cyfrowego (powinno być około 35 darmowych programów, na stronie UPC wszystko na ten temat znajdziesz),
    by odebrać emisję analogową potrzebujesz stary magnetowid, albo zewnętrzny tuner analogowy, ale nie podłączysz ani jednego, ani drugiego do NASa.
    winettou napisał:
    Jesli tak to jaki zakres fal itp musze dobrac?

Emisja analogowa, jest zależna od danego miasta, więc na stronie UPC musisz to znaleźć, jakie to są dane.

0
  Szukaj w 5mln produktów