Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

CDA-7893r - różniące się obudowy.

kipol 19 Paź 2013 14:39 891 3
  • #1 19 Paź 2013 14:39
    kipol
    Poziom 10  

Witam!
    Mam takie pytanie. Mam sprawny panel od cda-7893r. Mam możliwość kupna tyłu radia za małe pieniądze, ale porównując z moim jest zupełnie inna obudowa. Moja jest standardowo jak 7893 czyli jedna klapka czarna itp, natomiast ta druga ma obudowę kształtem jak cda-9855. Patrząc na opis i wszystko niby jest to 7893. Pojechałem zobaczyć i panel pasuje, ale jednak po podłączeniu nic nie działa. Radio w ogóle się nie włącza, a jednak wcześniej było sprawne po prostu facetowi ukradli panel.
    Czy było może wznowienie serii i coś pozmieniali? Czy radio po prostu coś uszkodzone zostało?

0 3
  • #2 19 Paź 2013 22:52
    tomtim123
    Poziom 11  

W radiach ALPINE jest zabezpieczenie przed kradzieżą . Gdy się podepnie inny panel to następuje blokada i uszkodzenie urządzenia. Ta blokada działa nawet jeśli mamy dwa identyczne odbiorniki i zmienimy panele to obydwa odbiorniki się uszkadzają.

0
  • #3 20 Paź 2013 05:10
    qstosz
    VIP Zasłużony dla elektroda

Ciekawe teorie kolega prawi.

Niestety zupełnie oderwane od rzeczywistości.

0
  • #4 20 Paź 2013 07:27
    powalla
    Moderator CarAudio

Tomtim ... normalnie rece opadaja! Napisz jeszcze ze wychodzi robaczek i czyta numery seryjne i jesli sie nie zgadzaja przegryza przewody w radiu ;)

No a tak serio to sprawdzic trzeba napiecia na kabelkach i dopiero potem sie martwic . Jedyne roznice moga wystepowac w radyjkach z biolite (np.9835) i zwyklym wyswietlaczem (9833), bo tam nie ma przetwornicy do biolite i mozna uszkodzic rafio przy zamianie panelu .

0