Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

digitech midi vocalist mv5 samoczynne przełączanie w tryb bypass

zaczolib 19 Paź 2013 19:10 3453 3
 • #1 19 Paź 2013 19:10
  zaczolib
  Poziom 9  

  Witam serdecznie posiadam harmonizer wokalowy digitech midi vocalist mv5. Problem polega na tym, że po włączeniu zasilania po ok 3 sekundach samoczynnie przechodzi w tryb bypass bez względu na to czy podłączony jest w to gniazdo pedał rozłączający. Efekt przestaje całkowicie reagować na próby przełączania, czy mówienie do mikrofonu. Po kilku włączeniach i wyłączeniach na przycisku zasilania problem chwilowo ustępuje, lecz po jakimś czasie powraca. co to może być? Bardzo proszę bardziej doświadczonych kolegów z forum o pomoc w rozwiązaniu tego problemu. Kolejną moją prośbą jest instrukcja obsługi w języku polskim i schemat tego urządzenia- jeżeli ktoś posiada będę bardzo wdzięczny. Pozdrawiam.

  0 3
 • #3 21 Paź 2013 19:09
  zaczolib
  Poziom 9  

  Niestety urządzenie zachowuje się cały czas jednakowo. Próbowałem skorzystać z Twojej rady i podpiąłem zwykły kabel jack i zwierałem ring z tipem i nic to nie dało. Wymieniłem również kabel z końcówką w pedale i dalej to samo. Nadmieniam, że pedał posiada przełącznik polaryzacji. Nie mam już siły do tego efektu a granie w sobotę- eh szkoda gadać.

  0
 • #4 04 Paź 2015 20:02
  zaczolib
  Poziom 9  

  Panowie po 2 latach postanowiłem jeszcze raz włączyć ten efekt. Ku mojemu zaskoczeniu działa wszystko poprawnie. Nie wiem czemu tak się stało- przy remoncie był przekładany z kąta w kąt- poprostu "cudowne uzdrowienie"

  0
  Szukaj w 5mln produktów