Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Serwerowe OpowieściSerwerowe Opowieści
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Laptop Samsung NP350E7C Działa tylko w trybie awaryjnym

19 Paź 2013 20:31 2190 1
  • Poziom 7  
    Witam, od jakiegoś czasu jestem w sumie szczęśliwym (aż do tego czasu) posiadaczem laptopa Samsung NP350E7C. Wszystko działało pięknie aż do dzisiaj kiedy postanowiłem w końcu samemu zaktualizować sterowniki do karty graficznej (Radeon HD 7600M) postanowiłem to zrobić, bo program SW Update nie pokazywał mi aktualizacji a po wejściu na stronę AMD ze sterownikami zobaczyłem wersję z 10 października 2013 poza tym dowiedziałem się, że niezaktualizowane sterowniki są przyczyną takich czarnych kwadratów dookoła budynków w Far Cry 3 więc postanowiłem pobrać, wszystko pięknie ładnie dopóki ekran zaczął migać z czarnego w szary potem trochę ciemniejszy, nie przejąłem się tym, bo wiedziałem, że to normalne przy instalacji sterowników do karty graficznej, ale trwało to dość długo więc zostawiłem go, cały czas to samo po 1h coś było nie tak w końcu po 2h postanowiłem go zresetować (wiem, że nie przerywa się instalacji sterowników, ale nie miałem innego wyjścia) od tego czasu mogę tylko otworzyć bios i moim jedynym ratunkiem jest recovery przez którego mogę wejść w tryb awaryjny. Myślałem, że odinstalowanie sterowników, lub wgranie starszych domyślnych w laptopie to naprawi, ale w trybie awaryjnym nie wykrywa karty amd ani zintegrowanej intel. Znajdują się one tylko w menedżerze urządzeń, więc wszedłem do kart graficznych kliknąłem prawym na kartę amd i kliknąłem odinstaluj. Zniknęła po resecie nadal po ładowaniu tzn. logo samsung i kółeczko u dołu się kręci. Kiedy ma się przełączyć na logowanie zaczyna się czarowanie... Ekran jest szary, gaśnie na ciemniejszy, potem czarny, następnie ciemny i czarny na zmianę, mruga tak mniej więcej w odstępie czasu ok. 7 sekund. Z góry dziękuję, jeszcze dodam, że system to Windows 8 64 bit.
  • Serwerowe OpowieściSerwerowe Opowieści
  • Pomocny post
    Poziom 1  
    mam ten sam laptop i najlepiej przywróc do ustawień fabrycznych z samsung recovery i aktualizuj tylko przez SW update ,jak masz kratki w grach to w ustawieniach grafiki AMD ustaw te grę na wysoką wydajność i będzie śmigać.