Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

baotian speed 50 - zwarcie instalacji

20 Paź 2013 17:36 2760 4
  • Poziom 9  
    Witam.
    Mam z tym skuterem dwa problemy.
    1) zgubiłem zworkę przy kostce pod czaszą i chciałbym prosić osoby zaznajomione z tym skuterem o informację: które przewody ta zworka zwiera
    2) że jak przekręcę kluczyk w pozycję ON to wywala mi bezpiecznik. Jeszcze nie wiem gdzie jest zwarcie i chciałbym na bieżąco omawiać z szanownymi forumowiczami postęp mojej naprawy. Nie wiem skąd i jak się ono pojawiło. Ale może wynika to z pierwszego problemu...

Dołączam zdjęcie znalezione w internecie przedstawiające, która to kostka (wiem, że widać na nim gdzie powinna być zworka ale powypadały mi przewody z żeńskiej części kostki - stąd moje pytanie)

Przepraszam jeśli wybrałem złe forum ale nie mam pojęcia gdzie indziej mogłem wstawić ten post.

Z góry dziękuję za odpowiedź.
  • Użytkownik usunął konto  
  • Poziom 9  
    A nie na odwrót? Że jak jest włożona to wtedy blokada podpórki działa?? Bo to by nie miało sensu skoro cały czas zworka była i blokada podpórki działała...

Zaraz spróbuję znaleźć schemat
  • Poziom 15  
    Panowie pierdoły opowiadacie ta zworka jest od wyłączenia zapłony jeśli ją wyciągniesz nie będziesz mógł wyłączyć silnika,owa zworka musi być jeśli pojazd nie jest wyposażony w alarm,po podłączeniu alarmu przekaźnik w alarmie działa jak ta zworka.
    Sprawa zwarcia ,sprawdź wyłączniki światła stop w prawym i lewym hamulcu ponieważ czasem zwierają na masę,potem sprawdź instalacje w miejscach zawieszenia jej na ramie czy nie ma przetarć i jeszcze instalacje w okolicy przerywacza kierunków no i jeszcze jeśli masz lusterka z kierunkami i światłaem to sprawdź również , życzę powodzenia.