Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

[Sprzedam] lub zamienię - Szybka ładowarka oraz akumulatory do wkrętarki 18V

tomiok 21 Paź 2013 10:55 2865 0
  • #1 21 Paź 2013 10:55
    tomiok
    Poziom 33  

Sprzedam lub zamienię (Cyna lub inne propozycje) - Ładowarka i akumulatory oraz rączka od wkrętarki 18V (nr 1687)
    Cały komplet - 120 PLN, przy komplecie wysyłam wraz z oryginalnym pudełkiem.
    Pojedynczo za sztukę akumulatora (są 2 sztuki) - 60 PLN
    Jak widać, wygląda jak nówka - nie styrana.
    Idealna na dawcę do innej wkrętarki.
    Jak widać w środku również jak nówka - nic nie wylane itp.
    Widać jak trzyma napięcie po naładowaniu.
    Super szybka ładowarka - 1godzinna (a nie 3-5 godz) - 100 PLN.
    Ułamana rękojeść - 40 PLN
    Zestaw od wkrętarki Einhell E-AS 18-2/1H, prawie nie używana.
    Jak widać powód sprzedaży - ułamana rączka, zagubiona góra.
    Teraz kupiłem już inną wkrętarkę na 36V.
    Baterie co jakiś czas regularnie doładowane.
    Ładowarka w wersji rzadko spotykanej, - 1godzinna, a nie jak zwykle w takich zestawach 3-5 godz. - stąd oznaczenie na pudełku /1H.
    Proszę o przemyślane zakupy, nie przyjmuję zwrotów na zasadzie bo się rozmyśliłem.
    Będę wdzięczny za zachowanie komentarzy dla siebie, jeśli kogoś nie interesuje to w tej cenie, niech wstrzyma się po prostu - dziękuję.

NIEAKTUALNE

Kontaktuj się z ogłoszeniodawcą poprzez Prywatną Wiadomość (ikonka PW).
  Szukaj w 5mln produktów