Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Clarion i wzmacniacz blaupunkt Passat b5 - zasilanie brak mocy

Spakey 21 Oct 2013 17:59 1143 6
    Spakey
    Level 14  
    Mam problem w passacie kolegi
    Pojawia się na 2 radiach radio to clarion jak na razie wzmacniacz blaupunkt gta 400 w taki w białej obudowie głośnik podpiety jako subwoofer to blaupunkt gtw 1000 mkii gdy się go włączy na jakieś 20 głośności odcina sygnał i dzieje się to tylko przy sygnale liniowym z radia bo np jak podepne telefon idzie jak należy. Plus podpiety pod aku masa do karoserii startowy pod plus z głośnika. Zrobiłem cos nie tak?
    m2c
    Level 19  
    Startowy pod + z głośnika.. to znaczy remote podpiąłeś pod głośnik? Czy ja coś źle zrozumiałem? :O
    powalla
    Moderator of CarAudio
    Spakey wrote:
    startowy pod plus z głośnika

Możesz to rozwinąć?
    Zenek1988
    Level 28  
    Spakey wrote:
    Plus podpiety pod aku masa do karoserii startowy pod plus z głośnika. Zrobiłem cos nie tak?

Podpiąłeś remote pod plus z głośnika? Podepnij go tak jak się należy. Druga sprawa to jak jest ustawiony wzmacniacz bo pewnie tu też jest coś nie tak.
    Spakey
    Level 14  
    Hmm jestem w pracy. Wobec tego zrobię tak jak mówicie. Może jeszcze dziś mi się uda dostać do tego auta. Wzmak działa sprawnie jak mówiłem pod telefonem podpietym do wzmaka przy obecnym układzie okablowania
    powalla
    Moderator of CarAudio
    Podłącz ten "startowy" jak to nazwałeś (poprawna nazwa REMOTE) pod odpowiedni kabelek idący z radia i potem poprawnie ustaw Level i powinno być OK .
    Spakey
    Level 14  
    Mijam się z kolegą bo ja do 22 robie on do 18stej może ktoś wie jak ten remote w tym radiu jest oznaczony radio to Clarion DB189RGMP