Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Samsung Smart Tv UE55ES6300 - Samsung Smart Tv zmiana lokalizacji

21 Oct 2013 18:41 6051 1
  • Level 2  
    Witam serdecznie.
    Mam problem z moim Samsungiem Smart Tv model UE55ES6300,mianowiceie telewizor ten zakupilem w Niemczech jak tam mieszkalem.Teraz po przeprowadzce do Polski,chcialem zmienic lokalizacje co ulatwilo by mi wyszukiwanie programow(Posiadam modul Ci i telewizje na karte) ale niestety mam tylko Niemcy,Austria,Szwajcaria.Po wejsciu do meniu wyszukiwania programow mam do wyboru analogowe,cyfrowe,satelitarne i zaleznie od kraju jaki wybiore Astra lub AST.Gdybym mial lokalizacje Polska moglbym wybrac Cyfre ktora powinna sie wtedy wyswietlic i znalezc kanaly tylko z niej ale niestety nie mam.
    Czy ma ktos wiedze na ten temat czy mozliwa jest zmiena lokalizacji?
    Jezeli tak to jak?Trzeba wejsc w ustawienia serwisowe telewizora lub zmienic plyte glowna?
    Czy Twoje urządzenia IoT są bezpieczne? [Webinar 22.06.2021, g.9.00]. Zarejestruj się za darmo
  • Level 16  
    Nie wiem, czy u ciebie problem jeszcze aktualny, jeśli tak, to mogę podpowiedzieć jak załatwić sprawę.
    Moderated By Olek II:

Tak, czeka ponad 2 lata na informację.
    3.1.19. Nie wysyłaj wiadomości w tematach archiwalnych, jeśli jest to kolejne pytanie, w szczególności inne niż osoby pytającej. Z racji szacunku do pytającego załóż własny temat. Możesz dopisać tylko sposób rozwiązania problemu.