Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Samsung Smart Tv UE55ES6300 - Samsung Smart Tv zmiana lokalizacji

21 Paź 2013 18:41 4509 1
  • Poziom 2  
    Witam serdecznie.
    Mam problem z moim Samsungiem Smart Tv model UE55ES6300,mianowiceie telewizor ten zakupilem w Niemczech jak tam mieszkalem.Teraz po przeprowadzce do Polski,chcialem zmienic lokalizacje co ulatwilo by mi wyszukiwanie programow(Posiadam modul Ci i telewizje na karte) ale niestety mam tylko Niemcy,Austria,Szwajcaria.Po wejsciu do meniu wyszukiwania programow mam do wyboru analogowe,cyfrowe,satelitarne i zaleznie od kraju jaki wybiore Astra lub AST.Gdybym mial lokalizacje Polska moglbym wybrac Cyfre ktora powinna sie wtedy wyswietlic i znalezc kanaly tylko z niej ale niestety nie mam.
    Czy ma ktos wiedze na ten temat czy mozliwa jest zmiena lokalizacji?
    Jezeli tak to jak?Trzeba wejsc w ustawienia serwisowe telewizora lub zmienic plyte glowna?
  • Poziom 16  
    Nie wiem, czy u ciebie problem jeszcze aktualny, jeśli tak, to mogę podpowiedzieć jak załatwić sprawę.
    Moderowany przez Olek II:

Tak, czeka ponad 2 lata na informację.
    3.1.19. Nie wysyłaj wiadomości w tematach archiwalnych, jeśli jest to kolejne pytanie, w szczególności inne niż osoby pytającej. Z racji szacunku do pytającego załóż własny temat. Możesz dopisać tylko sposób rozwiązania problemu.