Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

samsung HT-F9750W vs Dali Lektor 6+Lektor LCR+Dali Lektor 1+Taga TSW-90

lukiaszek999 21 Oct 2013 20:17 1569 8
    lukiaszek999
    Level 11  
    samsung HT-F9750W vs Dali Lektor 6+Dali Lektor LCR+Dali Lektor 1+Taga TSW-90+jaki¶ wzmacniacz i bluray-tylko jaki?

zestaw w 60% do słuchania muzyki a w 40% do ogl±dania filmów

Dodano po 1 [minuty]:

cały zestaw do 8000zł

Dodano po 1 [minuty]:

a może zamiast Taga TSW-90 jaki¶ inny subwoofer jaki¶ z rodziny dali lektor

Dodano po 3 [minuty]:

i do tego Marantz UD5007 (bluray) i MARANTZ PM6004(wzmacniacz)
    Pablo1964
    Moderator
    Nie rozumiem... co ten Samsung robi w tym zestawieniu?
    User removed account
    Level 1  
    lukiaszek999
    Level 11  
    8000-10000 KOLUMNY I WZMACNIACZ ODTWARZACZ BLURAY

Dodano po 1 [minuty]:

Pablo1964 wrote:
    Nie rozumiem... co ten Samsung robi w tym zestawieniu?

W sumie to ja tez nie bo chcialem się dowiedziec jak z muzyk± radzi sobie dobre kino domowe
    Pablo1964
    Moderator
    lukiaszek999 wrote:
    chcialem się dowiedziec jak z muzyk± radzi sobie dobre kino domowe

Dobre sobie w miarę poradzi ale nie zintegrowany zestaw. To mimo wszystko jest namiastka, podobnie jak tak dzi¶ modne soundbary. Jeżeli chcesz posłuchać, jak sobie radzi z muzyk± dobre kino domowe, posłuchaj np. H/K AVR 460 z kolumnami Dali Lektor. Nie będzie to poziom zestawu stereo za 10 tys. zł ale całkiem rozs±dny kompromis. W tym artykule pisałem, że jeżeli na sprzęcie wielokanałowym chcemy mieć porównywaln± jako¶ć dĽwięku, musimy liczyć się z wydaniem trzykrotnie większej sumy niż na zestaw stereo. Prawa ekonomii s± nieubłagane, nie zanosi się na istotn± zmianę w tym temacie.
    lukiaszek999
    Level 11  
    Dali Lektor 6+Dali Lektor LCR+Dali Lektor 1+Taga TSW-90+Marantz UD5007 (bluray) i MARANTZ PM6004(wzmacniacz)

a ten zestaw byłby dobry ^^^^
    Pablo1964
    Moderator
    Przecież PM6004 to wzmacniacz stereofoniczny, więc wystarcz± dwie kolumny, np. Dali6. Druga para kolumn lub subwoofer tylko zaburz± brzmienie. Nie słuchałem nigdy kolumn Dali w poł±czeniu z elektronik± Marantza. Odradzam zakup jakichkolwiek kolumn w ciemno. Każdy lubi inne brzmienie i można się trwale zrazić do słuchania muzyki. Trzeba koniecznie posłuchać przed zakupem. Jak± masz powierzchnię pokoju?
    lukiaszek999
    Level 11  
    Odsłuchiwałem dĽwięk z owych kolumn w poł±czeniu z odtwarzaczem i wzmacniaczem Marantz i dĽwięk mi się bardzo podobał.
    Pablo1964
    Moderator
    Czy w zwi±zku z tym chcesz jeszcze o co¶ zapytać czy zamykamy temat?