Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Telewizor do nowo wyremontowanego mieszkania.

21 Paź 2013 21:55 1689 12
  • Poziom 7  
    1. Jak duże jest pomieszczenie w którym ma być telewizor? 15m2
    2. Jak daleko siedzimy od ekranu telewizora? 3m
    3. Ile osób zasiada przed telewizorem? 2
    4. Czy siedzimy na wprost ekranu czy również bokiem do ekranu? leciutko pod kątem ale mam zamiar go powiesić więc można sobie to wyregulować
    5. Telewizor ma stać czy ma wisieć? wisieć ale może i stać
    6. Jak słońce świeci w pokoju? na wprost telewizora okna wschodnie z roletami i zasłonami
    7. Jaki masz obecnie telewizor? jakieś daewoo crt
    8. Co chcemy aby telewizor posiadał? żadnych bajerów, oglądać będę telewizje naziemną, od czasu do czasu film z pendrive i może czasem laptopa podłącze przez HDMI albo VGA
    9. Jaki sygnał będzie podłączony do telewizora? antena ale nie wykluczam podłączenia dekodera UPC
    10 .Jakie urządzenia? antena jak narazie
    11. Ile godzin dziennie ma pracować telewizor? 4
    12. Preferujesz matrycę matową czy błyszczącą? bez róznicy
    13. Jaki rodzaj programów oglądasz najczęściej? to co leci w telewizji
    14. Czy zamierzasz serfować po internecie? nie
    15. Czy zamierzasz grać w gry - jeśli tak to ile % dziennie? nie
    16. Preferencje co do marki? Panasonic, Philips
    17. Preferencje co do wielkości? 32-39
    18. Co Cię denerwuje w telewizorach? -
    19. Więcej oglądasz wieczorami czy w dzień? Wieczorami 90 % w dzień 10%
    20. Do jakiej maksymalnej kwoty planujesz zakup? 1400
    21. Czy telewizor ma mieć 3D - jeśli tak to jakie, pasywne czy aktywne? Nie, w ogóle tego nie chce.

Mam upatorzne 2 telewizory:
    PHILIPS 39PFL3008H
    Panasonic TX-L32E6

Nie wiem czy akurat te się u mnie sprawdzą.

Z góry dziękuje.
  • Poziom 31  
    Z upatrzonych przez ciebie polecam Panasonic TX-L32E6.
  • Poziom 1  
  • Poziom 7  
    Zastanawiam się tylko czy nie wziąć 32 cali.
    Jak to jest z tym przełączaniem kanałów? "Długo" się czeka?
  • Poziom 1  
  • Poziom 7  
    Niestety nie mogę sobie pozwolić na wydatek rzędu 1500 zł. Muszę jeszcze mieć w czym trzymać jedzenie :D
    Coś ciut tańszego. Wiem, że będzie wybór tylko z 32 cali ale cóż zrobić.
  • Poziom 1  
  • Poziom 7  
    A czemu nie 32es jezeli moge spytac? wydawal mi sie lepszy niz ten co podales. jezeli chodzi o odleglosc to tak: 2,5m jezeli chodzi o ogladanie z kanapy, z ktorej bede wiekszosc czasu korzystal, natomiast z lozka jest 3,5 metra. Wydawalo mi sie dobrze zmierzylem ale jednak po wstawieniu mebli troche sie to rozni. przepraszam za brak polskich znakow ale pisze z telefonu gdzie mam je kompletnie wylaczone.

W saturnie ten 32es jest za 1539 zl i mozna go wziac na mala ilosc rat (4,5) i nie powiem, ze takie rozwiazanie jestem wstanie udzwignac jezeli chodzi o budzet, wiec wczesniejszy post na temat lodowki nie aktualny, lodowka zostala juz zamowiona wiec tv moge wziac na raty :)

Przepraszam, ze tak mieszam ale u mnie wszystko sie zmienia z dnia na dzien.
  • Poziom 1  
  • Poziom 7  
    Nie wiem czemu ale ten Panasonic TX-L32E6 najbardziej mi przypadł i chyba go już wezme bo szczerze powiedziawszy nie mam już sił na to czytanie, porównywanie itd. :D.

Tylko jeżeli mógłbym jeszcze spytać:
    TX-L32E6 a B6? różnica prawie 500 zł.
  • Poziom 1  
  • Poziom 7  
    Teraz wiem dlaczego ;). Wziąłem go sobie na raty, nie mogłem już dłużej czekać z wyborem bo czasu nie było. Pierwsze wrażenie: MEGA. Cieniutka srebrna ramka a na dole przeźroczysta z logiem. Obraz HD piękny. Pomimo, że miałem od groma rozpakowywania rzeczy to nie mogłem się oderwać żeby przy nim nie posiedzieć. Głośniki podłączone, antena też. Programy sam wszystkie znalazł, poustawiał. Samouczek mnie poprowadził po menu jak gdzie i co. Naprawdę jestem zadowolony z zakupy. Z kanapy czy z łózka nie ma znaczenia, obraz pod kątem też super.

Chciałem dzisiaj pobawić się ustawieniami obrazu. LOCOLOCO poradzisz coś? :)

Bardzo dziękuje LOCOLOCO za pomoc. Dzięki czytaniu Twoich innych postów i pomocy przy moim wyborze,zakupiłem świetny sprzęt za dobre pieniądze. Nic tylko oglądać.
  • Poziom 1