Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Centrala telefoniczna na 5 lini wewnętrznych, zapowiedzi, voip.

22 Paź 2013 08:37 3384 15
  • Poziom 17  
    Witam!

Proszę o poradę w zakupie centrali telefonicznej obsługującej 1 linię miejską i 5 linii wewnętrznych, Centrala ewentualnie ma obsługiwać w przyszłości VOIP ale nie jest to warunkiem. Centrala ma obsługiwać zapowiedzi, klient sam sobie je ponagrywa, oczywiście chce mieć możliwość wybieranie linii wewnętrznej dzwoniąc z linii miejskiej ale to chyba już jest standardem.

Nigdy nie musiałem bawić się z centralami więc proszę o pomoc na forum w sugestii co do modelu który ma być zakupiony.
  • Poziom 28  
    Polecam Platan Prima. Poczytaj sobie na stronie producenta, czy spełnia Twoje oczekiwania.

pzdr
  • Poziom 12  
    Witam, podepnę sie pod temat. Poszukuję prostej centralki 1/4,5 z CLIP do domu. Co moglibyście zaproponować ?
  • Użytkownik usunął konto  
  • Poziom 12  
    Ewentualnie może byc coś starszego byleby miało CLIP :) Obecnie mam DCT 5T i w zasadzie w zupełności to mi wystarcza, gdyby nie brak CLIP. Wodotrysków nie potrzebuję bo i tak nie korzystam. Może jakies starsze modele to mają bo używana też wchodzi w grę. Znalazłem na allegro tanio ELMEG T240 ale jeśli ktoś, kto handluje centralami i pisze, że się włącza ale nie ma jak sprawdzić to z góry wiadomo że walnięta :)
  • Poziom 23  
    Polecam też Slicana IPS lub większą IPU.
  • Poziom 2  
    Witam, reprezentuję FreecoNet i chciałem dać Wam pod rozwagę również nasz produkt, może zainteresuje - centralka hostowana:

- numeracja miejska (w tym możliwość przeniesienia obecnego numeru)
    - numeracja wewnętrzna
    - usługi dodane (CLIP / CLIR / przekierowania / Wirtualny Fax)
    - od razu ruch na świat
    - zarządzanie przez panele www

W domu można np. podłączyć pod to kilka słuchawek DECT i 1 bazę IP.

Pozdrawiam,
    Dominik
    FreecoNet
  • Poziom 2  
    Znamy systemy, w których jeśli wewnątrz zbudujemy sieć o jakąś jedną bazę dect i podłączymy do niej do 6ciu słuchawek, to wewnętrznie jesteśmy w stanie się skomunikować po internalu. Nie wyjdziemy jedynie na zewnątrz.
  • Poziom 17  
    zzima - a jak z tym wszystkim jeszcze domofon zintegrować?
  • Poziom 2  
    Są również na rynku dostępne domofony IP, które można podpiąć pod cały system. Sposoby otwierania są różne, w zależności od modelu: standardowo przyciskiem, krótkim kodem na telefonie, kodem na klawiaturze numerycznej domofonu.
    Wada - są dość drogie, w stosunku do standardowych rozwiązań.
  • Poziom 17  
    Faktycznie znalazłem takie domofony, ale ceny nie są wysokie, są porażające.
  • Poziom 33  
    office66 napisał:
    Zajrzyj na www.elektronix.pl nagrywanie rozmów i konta VoIP gratis!
    I omijać szerokim łukiem .