Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Nie mogę zainstalować zadnego Windowsa.

Rockens 22 Oct 2013 19:11 1848 5
 • #1
  Rockens
  Level 9  
  Witam. Posiadam problem z instalacja jakiejkolwiek windy.

  Raz komputer dostał porządnej zwiechy i pomógł tylko reset. I po tym resecie Windows 7 wieszal sie na "Trwa uruchamianie systemu Windows". Instalacja XP wieszala się na Setup is starting Windows, natomiast Windows 8 na tym kółeczku, które kręci się na początku.  Jedynym systemem, który mogę zainstalować jest Ubuntu. Tylko po tej instalacji również są problemy. Nie mogę w ogóle połączyć się z internetem przez kabel LAN. Caly czas pokazuje, jakby był odłączony. Gdy włożę coś w gniazdo USB, to komputer momentalnie zamarza. Bardzo proszę o pomoc.
 • #2
  mati211p
  HDD and data recovery specialist
  Pobrać Parted Magic. Wypalić na CD obraz i uruchomić z płyty CD. Sprawdzić czy działa stabilnie. Sprawdzić SMART dysku i wstawić go na forum.
 • #3
  sPeRaCz.PL
  Level 42  
  Rockens wrote:
  problem z instalacja jakiejkolwiek windy


  Jaką windę i jakiego producenta. Towarową, osobową :-)

  A tak na poważnie podaj pełną specyfikację komputera uwzględniając model i markę zasilacza, dodatkowo zamieść SMART dysku. Czy próbujesz instalować system z oryginalnych nośników ?
 • #4
  bialcus
  Level 14  
  Tak jak koledzy napisali SMART dysku powinien wyjaśnić sprawę. Nie zapomnij sprawdzić sum kontrolnych po pobraniu parted magic.
 • #5
  Karaczan
  Level 41  
  Sprawdzić SMART dysku, RAM programem MEMtest, dotknąć paluchem radiator CPU czy nie jest gorący, ew po zwisie szybciutko do biosu i sprawdzić temperaturę CPU.
 • #6
  lukisaw123
  Level 9  
  Może spróbuj z innym HDD zainstalować.