Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Sprzęt audio - dobra jakość dźwięku do 1500zł

o.w. 23 Paź 2013 11:27 1173 2
  • #1 23 Paź 2013 11:27
    o.w.
    Poziom 5  

Witam,

Jest to mój pierwszy post na forum, stąd - jeśli dodany w złym wątku - proszę o przeniesienie i jednocześnie zrozumienie błędu;) Nie znalazłem podobnego wątku, stąd mój post.

Poszukuję sprzętu audio, najlepiej do 1500zł. Moje "wymagania":
    1) zależy ma na jak najlepszej jakości dźwięku (w podanej kwocie); słucham muzyki rockowej i metalowej, stąd istotne jest, by dźwięk nie był płytki, przygłuszony, "sprowadzony" do jednego bełkoczącego kanału, itp. Jednocześnie, nie zależy mi szczególnie na tym, by był on wciąż doskonały przy maksymalnie podkręconej głośności, ponieważ muzyki słucham z reguły cicho lub lekko głośno,
    2) jak wspomniałem wyżej, moc nie odgrywa kluczowego znaczenia, choć wiadomo, że miło jest mieć sprzęt, który "przebije" głośnością pracujący odkurzacz :D
    3) wystarczające, jeśli sprzęt będzie odczytywał format audio, schowek na płyty może mieścić 1 sztukę; bardzo mile widziane odtwarzanie mp3 i czytnik pamięci zewnętrznej (USB),
    4) nie mam preferencji co do typu sprzętu: wieża, mini, mikro, choć zdaje sobie sprawę, że z tym pierwszym w podanym pułapie cenowym raczej się nie spotkam; podobnie "estetyka" wykonania ma małe znaczenie, jedynie chciałbym uniknąć tandetnego plastiku,
    5) zależy mi by sprzęt był nowy.

Zupełnie nie znam się na technicznych parametrach sprzętu audio, stąd będę wdzięczny, jeśli Użytkownicy znający się na temacie, nie zasypią mnie pojęciami, których zrozumienie zajmie mi długi czas ;) Po prostu, napiszcie swoje opinie, swoje propozycje, jaki sprzęt spełnia powyższe wymogi i jakie jest Wasze odczucie odnośnie jakości i specyfiki dźwięku.

Podałem cenę do 1500zł, aczkolwiek im taniej, tym lepiej;)

Z góry wielkie dzięki za pomoc!

0 2
  • #2 25 Paź 2013 02:11
    LOCOLOCO
    sprzedawca - konsultant

Jaka wielkość pokoju ?

0
  • #3 25 Paź 2013 13:20
    o.w.
    Poziom 5  

Dzięki za odzew:) Pokój ok. 25m2.

0