Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

fabia II lift - schemat podłaczenia włącznika świateł

flodi 23 Paź 2013 14:54 1821 5
  • #1 23 Paź 2013 14:54
    flodi
    Poziom 2  

witam czy ktoś posiada schemat jak jest podłączony włącznik świateł w fabii II po lifcie chodzi mi o kolory przewodów który za co jest odpowiedzialny

0 5
  • #2 23 Paź 2013 19:55
    Ireneo
    Poziom 40  

A w czym dokładnie problem?Może się obejdzie bez schematu?

1
  • #3 23 Paź 2013 20:17
    flodi
    Poziom 2  

myślę że bez schematu będzie problem jest to nowa fabia z tego roku ktoś wymyślił funkcję świateł dziennych polega to na tym że po uruchomieniu zapłonu włączają się wszystkie światła częściowy brak podświetlenia deski rozdzielczej jest możliwość wyłączenia tego wynalazku wyjmując bezpiecznik tak przewiduje producent.
    postanowiłem jednak trochę udoskonalić fabiankę chcę zamontować dzienne ledy
    kupiłem WŁĄCZNIK ŚWIATEŁ CZUJNIK ZMIERZCHU ŚWIATŁA DZIENNE . ma to działać tak że po uruchomieniu silnika lub za raz po włączeniu zapłonu włączą się dzienne natomiast kiedy zrobi się ciemno włączą się światła mijania a wyłączą dzienne wszystko ma być bezobsługowe .
    włącznik ten według producenta najlepiej podpiąć właśnie do przewodów przy oryginalnym włączniku świateł

0
  • #4 23 Paź 2013 20:24
    Ireneo
    Poziom 40  

Kontrolką możesz namierzyć przy włączniku.Producent nie ma opisu?

0
  • #5 23 Paź 2013 20:36
    flodi
    Poziom 2  

jest opis nie potrafie pomiezyc dla tego pomyslałem o schemacie np masa 10 i tam podpinam mase itd.

0
  • #6 24 Paź 2013 18:56
    Ireneo
    Poziom 40  

To pomierzyć nie umiesz a chcesz podłączać bo masz opis?Zawsze warto sprawdzić ale,bez obrazy,skoro prostych stanów kontrolką nie zmierzysz,to daj zarobić aby samemu nie zepsuć za wiele.

0