Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Wyszukiwarki naszych partnerów

Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME
Europejski lider sprzedaży techniki i elektroniki.
Proszę, dodaj wyjątek elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

MSI CR620 - monitor nie powraca ze stanu wstrzymania.

mmario32 23 Paź 2013 16:30 1095 4
  • #1 23 Paź 2013 16:30
    mmario32
    Poziom 14  

Witam. Mam problem z laptopem. Mianowice, gdy próbuje wrócić ze stanu wstrzymania komputer się uruchamia, ale monitor już nie. System i wszystkie programy działają co słychać w głośnikach a monitor - zero reakcji. Dopiero reset pomaga. Jaka może być przyczyna?
    Dane laptopa:
    MSI CR620
    Procesor: Intel Core i5
    RAM 3GB.
    Grafika: Intel HD Graphics.
    System: Windows XP Professional.

• #2 25 Paź 2013 07:52
    mmario32
    Poziom 14  

Nikt nie ma pomysłu co to może być?

• Pomocny post
    #3 25 Paź 2013 08:42
    liteon250
    Poziom 15  

przeinstaluj system moze sie uda kolega mial podobne objawy, pomoglo

• #4 25 Paź 2013 17:32
    TVik
    Poziom 14  

Laptopy mają niekiedy opcję włączania i wyłączania inwertera (przetwornika nap. do podświetlania matrycy ) Zazwyczaj jest to klawisz FN + któryś z górnych F (w Acer Aspire np F6) sprawdź, czy masz możliwość jego właczenia w taki sposób ręczny. Nie mniej jednak inwerter jest sprawny, ponieważ inaczej miał byś ciemny ledwo widoczny obraz i brak podświetlania.

Wg. mnie problem może tkwić bądź w pliku hibernacji lub plikach ustawień zasilania w opcjach zasilania i po wstrzymaniu inwerter nie chce zaskoczyć, dopiero restart ustawień go budzi. Niekiedy może się zdarzyć i bad sektor, w miejscu w którym znajduje się plik odpowiedzialny za wcześniej wspomniane ustawienia. Wtedy przydałby się test pod kątem badów + ewentualna regeneracja klastrów. Sprawdź może w tę stronę.

• #5 29 Paź 2013 19:45
    mmario32
    Poziom 14  

Posłuchałem Kolegi liteon250. Przeinstalowałem system na windowsa 7. Działa. Dzięki za pomoc.

TME logo Szukaj w ofercie
Zamknij 
Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME
TME Logo