Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Co to za błąd -"Error loading media"

23 Paź 2013 19:29 11604 5
  • Poziom 17  
    Witam !
    Znalazłem pewną stronkę na której są umieszczone filmy ,i kiedy klikam zeby zobaczyc film wyskakuje mi komunikat z takim błędem :

Error loading media:
    File not found

Co to za błąd i jak sobie z nim poradzić .Pozdrawiam
  • Poziom 38  
    "błąd ładowania multimediów w domyśle filmu"
    "Plik nie znaleziony"
    kristof123 napisał:
    pewną stronkę
    z XXX że się kolega wstydzi ujawnić?
  • Poziom 17  
    Spoko Epox to nie jest żadna stronka erotyczna hehe ,zapewne o takiej pomyslałeś :D
  • Poziom 18  
    Homo sum et nil humani a me alienum ...
    A poważniej: sprawdź czy przypadkiem nie masz przekroczonego limitu dla tymczasowych plików internetowych. Najprościej to opróżnij cache i ustaw maksymalny rozmiar. Po F5 (Odśwież :D) film powinien ruszyć.
    Jest jeszcze możliwość, że autor strony "odstawił kaszanę" projektując stronkę i linki nie pasują do plików docelowych...
  • Poziom 17  
    Tu mam jakiś problem z Adobe Flash Player ,bo jak wchodze na tą stronę z filmami to piszę zeby pobrać Adobe Flash Player jak go instaluje to wyskakuje wiadomość że instalacja zakończona bo jest używany Flash Player i wtedy o dziwo filmiki działają .Jak zrestartuje kompa to już nie działaja i muszę znowu instalować Adobe Flash Playera mimo ze jest zainstalowany zeby obejrzeć te filmy .Ciekawa sprawa ,może miał juz ktoś podobny problem .Z góry dziękuje za podpowiedzi . :D
  • Poziom 17  
    Odinstalowałem najnowszą wersję Flash Playera i zainstalowałem starszą i po problemie .