Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Tablet overmax OV-StellCore8 - Jak wykonać twardy reset

rajder801 23 Oct 2013 22:17 7512 1
 • #1
  rajder801
  Level 10  
  Witam w skrócie problem wygląda tak: Brat ma tableta wpisał kilka razy źle hasło to do blokady klawiatury, wyskoczyła ramka Google żeby się zalogować, nie pamięta jaki miał e-mail podany i nie da się korzystać w tabletu.
  Próbowałem różnych metod przycisk "reset" bez skutku Volume "-" i power Volume "+" i power jedyne coś dzieje się jak nacisnę "-" + "+" + power wyświetla się obrazek: Tablet overmax OV-StellCore8 - Jak wykonać twardy reset i nic nie da się zrobić, tableta nie sformatować z pozycji komputera gdyż aby pojawiły się jakiekolwiek pliki trzeba włączyc transmisje czy coś na tablecie, a to jest aktualnie nie możliwe.

  Ma ktoś z Was jakieś pomysły?? Gdybym sobie sam nie poradził to jest szansa naprawy w ramach gwarancji wgranie softa czy coś w tym stylu?? Ewentualnie ile może kosztować naprawa w serwisie??
 • #2
  RafalB

  Level 28  
  Kombinacja, ktora spowodowala wyswietlenie "robocika z wykrzyknikiem" to tryb recovery ale niestety w firmware Overmax'a nie ma tej partycji i nic nie wystartowalo :)
  Nie pamietam na jakim procesorze jest ten model ale musialbys poszukac firmware z recovery lub je dograc, kazdy procesor obsluguje sie inaczej wiec nie konretnego Tobie nie napisze.