Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

VW Alpha CC EU - instrukcja programowania stacji radiowych

kamell 18 Mar 2005 19:40 10922 2
  • #1 18 Mar 2005 19:40
    kamell
    Poziom 10  

Od niedawna jestem posiadaczem tego radia. Chciałbym poznać możliwości tego radia. Z magnetofonem nie mam problemu ;-) ale programowanie stacji radiowych..... i te przyciski AS TP,TA.....Gdyby ktoś mnie oświecił.
    Pozdrawiam Jarek

0 2
  • Pomocny post
    #2 18 Mar 2005 22:06
    coderadio
    Spec od car audio

witam

Po kolei , radio stroimy wciskajac galke sily glosu (strojenie automatyczne) jezeli wcisniesz galke szybko dwa razy wlaczy sie tzw. DX czyli wieksza czulosc, jak stacja sie nastroi to nacisniecie wybranego klawisza (1-6) i przytrzymaniu go wcisnietym przez 5s spowoduje zapis stacji do pamieci pod danym klawiszem. Klawisz AS oznacza auto store czyli porgramowanie automatyczne( wcisniecie na 5s spowoduje uruchomienie funkcji automatycznego zapisu 6 kolejnych najsilnijszych stacji z danego regionu), przycisk AF tzw. alternatiw freqwency powoduje przy przemieszczaniu sie odbiornika automatyczne przelaczanie na ta sama stacje radiowa ale na innych czestotliwosciach, (mozesz od gor do morza sluchac radia Z nie dotykajac strojeni) zas klawisz TP sluzy do wyszukania stacji nadajcych komunikaty dla podroznych i automatyczne przelaczenie sie na ta stacje. uff to tyle

Pozdrawiam :D

0
  • #3 12 Lis 2005 19:10
    kamell
    Poziom 10  

Dzięki bardzo. W końcu rozjaśniło mi się. Pozdrawiam

0