Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Eksport kontaktów z NOKIA LUMIA 610 na S4

24 Paź 2013 16:40 51510 11
 • Poziom 9  
  Witam
  Mam problem z eksportem kontaktów z nokii lumii 610, chce wyeksportować kontakty i przenieść je na androida i nie wiem jak. Męczę się z tym już 3 godziny, założyłem konto na windowslive.com i gdy klikam synchronizuj w menu nokii to nie widać kontaktów na stronie windowslive. Może wiecie jak to zrobić, w marktpalce też nic sensownego nie znalazłem. Kontakty mam w pliku.txt i co dalej mogę z nim zrobić żeby zaimportować w samsungu s4?
  Darmowe szkolenie: Ethernet w przemyśle dziś i jutro. Zarejestruj się za darmo.
 • Poziom 24  
  Zapewne jest wiele metod przenoszenia kontaktów z telefonu do telefonu jednak ja zawsze wybieram najprostszą i najpewniejszą. W starym telefonie kopiuje wszystkie kontakty sim na telefon ( w przypadku gdy mamy część kontaktów zapisanych w telefonie a cześć na sim). Następnie kasuje wszystkie kontakty z sim po czym robimy operację PRZENOSZENIA kontaktów z pamięci telefonu do sim. Nowsze sim karty mają pojemność 500 numerów a starsze 250. Jeśli przenoszone kontakty nie zmieszczą się podczas jednego przenoszenia to po wgraniu ich na nowy telefon znów wymazujemy kartę sim i PRZENOSIMY pozostałą cześć kontaktów. Celowo podkreślam przenosimy a nie kopiujemy aby nie dublować przypadkowo kontaktów.
  Metoda ta niesie ze sobą trochę ryzyka i najlepiej jeśli to możliwe zrobić sobie kopię przenoszonych kontaktów ze starego telefonu jakimś programem do kopii zapasowych. Warto uważnie patrzeć w którą stronę przenosimy lub kopiujemy i nie spieszyć się przy tej operacji.
 • Poziom 9  
  Po trudach doszedłem jak to zrobić, w marktplace jest darmowy program Udostępnianie Kontaktów.Co prawda ma ograniczenie do 15 kontaktów jednorazowo ale lepsze to niż nic. Program przesyła wizytówki vcf na meila lub smsem.
 • Poziom 25  
  Zaznacz wszystkie na koncie Live i eksportuj do csv za jednym razem
 • Poziom 9  
  Taki był problem że kontaktów na koncie live nie było i mimo włączania synchronizacji dalej się nie pojawiały.
 • Poziom 25  
  Samsung Kies zrobi to wszystko za ciebie
 • Poziom 9  
  Temat do zakmięcia bo i tak nic nowego nikt nie wnosi.
 • Poziom 9  
  Jedyne co znalazłem darmowego to ten nieszczęsny program "Udostępnianie Kontaktów" zapisujesz kontakty na kompie a potem importujesz w googlach. Wiem że to nie jest szybka metoda ale póki co nie znalazłem lepszej. Chyba że ktoś ma inne pomysły.
 • Poziom 29  
  A nie ma przypadkiem w WP 7.X obustronnej synchronizacji jak w WP8? Tam wystarczy użyć konta google, zsynchronizować i się dodadzą do konta google jak w androidzie, na WP8 to działa elegancko.
 • Poziom 28  
  @up
  Jeśli masz najnowsze FW na Lumii to może być to niemożliwe, pamiętam że w którejś wersji M$ całkowicie wygolił Windowsa z usług Google tzn synchronizacji kontaktów, kalendarza, maila, aplikacji Youtube itp.