Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

goclever navio 515 - nie działa

BuruRKS 24 Oct 2013 17:55 8208 8
    BuruRKS
    Pupil
    witam mam problem nie mogę odpalić nawigacji goclever navio 515 z mapą polski wchodzę w nawigacji w nawigację klikam i nic się nie dzieję :( prosze o szybką pomoc
    _Olivka
    Level 25  
    Sprawdź w ustawieniach urządzenia, czy masz prawidłowo ustawioną ścieżkę do programu nawigacyjnego.
    GoClever Support
    Level 13  
    Opisz proszę dokładniej problem. Na jakim etapie nawigacja odmawia współpracy? Dzieje się tak od jakiegoś szczególnego wydarzenia - np. wgrania nowej mapy?
    Postaramy się pomóc.
    marcin273
    Level 17  
    Ja na swojej 500+ wchodzę w Ustawienia > scieżka nawigacji > i wybieram "mobilenavigator.exe lub z katy SDMMC i dla automapy wybieram AutoMapa EU.exe sadze że u ciebie może być podobie.
    BuruRKS
    Pupil
    ale u mnie chyba nie mam tego pliku exe. :(:(:( i jakoś wchodze w ścieżkię do mapy niby jest podane ale wchodzę i jest pusto:(

Dodano po 8 [minuty]:

GoClever Support wrote:
    Opisz proszę dokładniej problem. Na jakim etapie nawigacja odmawia współpracy? Dzieje się tak od jakiegoś szczególnego wydarzenia - np. wgrania nowej mapy?
    Postaramy się pomóc.

tak stało sie to od wgrania nowej mapy ale ja usunąłem bo nie działała ale i nagle ta co była w zestawie przestała działac;/

PS: może ktoś ma taką nawigację i wrzuci mi całe oprogramowanie??:) bo z tego co pamiętam moje zajmowało jakieś 800mb a zajmuje 304mb;/ czyli coś sie skasowało:(
    mirko44
    Level 9  
    kupilem wczoraj ta nawigacje goclever 515 i cos jest chyba nie tak, bo nie moge otworzyc ikony navigation , na dole jest kilka mniejszych a po nacisnieciu któreś z nich pokazuje sie jako wieksza wyzej i nie da sie otworzyc , czy cos jest zjechane w tej nawigacji ?
    mirko44
    Level 9  
    bylem z tym w sklepie gdzie kupiłem, i stwierdzili ze "chyba " a raczej napewno (ten typ tak ma) , ze otwiera sie przez 2krotne klikniecie mniejszej ikony nizej , wiec tym sposobem wchodze w nawigacje
    GoClever Support
    Level 13  
    Zatem problem można uznać za rozwiązany? Jeśli tak, życzę długiej i owocnej współpracy z tą nawigacją!