Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

syrena alarmu - nie da się wyłączyć + dziwne dźwięki?

25 Paź 2013 00:10 2640 5
  • Poziom 7  
    Niedawno wymieniłem syrenę alarmu (jakas 6-tonowa z allegro), czarny z czarnym, czerwonym z czerwonym + wyzwalanie plusem, bo tak było podłączone na starej syrenie, którą odciąłem. Zauważyłem teraz że nie da się wyłączyc jej z kluczyka. Tzn nawet w pozycji off alarm wyje. Gdy syrena nie była podłączona wyłączanie z kluczyka działało - wygląda to tak, że kluczyk wylacza tylko wlasne zasilanie syreny a nie sama syrene - czy tak ma byc? Na starej wylączał syrenę. Drugi problem dotyczy dziwnych pierdnięć po dźwiękach rozbrajania i uzbrajania alarmu a także przy cichym uzbrajaniu i rozbrajaniu czego rowniez nie było na starej syrenie. Alarm to chyba jakis x-safe...

na filmiku najpierw jeden pik po uzbrojeniu 1 pierdniecie, potem ciche rozbrojenie i 2 'pierdniecia'

Link

podobny 'pierdniecie' byly jak podlaczalem mase po syrenke...tyle ze gdyby to bylo cos np. ze stykiem to by raczej wystepowalo wybiorczo a nie po okreslonej czynnosci - np. po wzbudzeniu alarmu(wycia syreny) i wylaczeniu zadne pierdy nie wystepuja. Jedynie przy zamykaniu/otwieraniu auta.

• Poziom 27  
    Po prostu zaoszczędziłeś (na cenie i jakości). Tanie syrenki tak mają.
  • Poziom 7  
    Kosztowala 32 zl - patrzac na allegro to juz jedna z drozszych syrenek :o
  • Poziom 7  
    Tak oryginalnie toyota zamontowala poprzednia syrene...narazie zostawiam ta co jest do pierdniecia po sygnale chyba przywykne a tak spelnia role glownie odstraszajaco-informacyjna. Jak ktos by chcial ukrasc to i tak ukradnie...