Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Jeden pilot. Sterowanie zamka centralnego. Pilot do alarmu.

Marios82 18 Mar 2005 22:17 3104 3
Optex
    Marios82
    Level 2  
    Witam

Borykam sie z jednym problemem. Niedawno zakupilem sterownie do zamka centralnego z dwoma pilotami typu "scyzoryk" nazwa calego zestawu to WT-F200. Chcialbym pozbyc sie dodatkowego pilota od alarmu. Czy jest mozliwosc tak podlaczyc alarm zeby uzbrajal sie przy zamknieciu za pomoca pilota od tego sterownika zamka centralnego? np cos na tej zasadzie ze naciskam przycisk zamkniecia drzwi, sygnal odbiera sterownik zamka centralnego, i nastepnie ten sam impuls elektryczny sterujacy zamkiem centralnym zeby wlaczal alarm. Malo ktory alarm ma wejscie sterujace uzbrajaniem i rozbrajaniem impulsem elektrycznym np +12V. Zazwyczaj zalaczanie i wylaczanie odbywa sie droga radiowa z pilota. Jaki alarm byscie polecili ktory by mogl rozwiazac ten problem, interesuje mnie firma, nie mam mozliwosci ani zdolnosci samemu zrobic ze schematu. Chociaz w ostatecznosci za schemat bylbym wdzieczny. Pozdrawiam i czekam na pomocne odpowiedzi.
  • Optex
  • Optex
    PrzemoNS
    Level 12  
    Jest sporo alarmów tzw. Bezpilotowiec.
    Wspomniana Proxima, Tytan, Ster, Silicon(Vector), Presto, Ampio BP, Alfa1 i wiele innych.
    Na uwagę zasługują pierwsze trzy !!!
    Marios82
    Level 2  
    dziekuje za podpowiedzi :) bardzo mi pomogliscie :) Pozdrawiam :)