Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

passat 2.0 gt 1989r. i odciecie zapłonu

xaw 18 Mar 2005 22:59 999 2
  • #1 18 Mar 2005 22:59
    xaw
    Poziom 9  

witam
    pytanie pewnie dla wiekszości banalne, ale troche się zamotałem w tym autku, powiedzcie mi prosze który przewód od stacyjki podłączyć do odcięcia w super fortecy ? podłanczam czarny, niby powinno śmigać ale jest lipa, czy czarny to przewód do zapłonu ?
    jeszcze jedno, które przewody w tym modelu podłączyć do centralnego zamka ? układ na przekaźnikach mam zrobiony, nie wiem tylko który przewód w drzwiach jaką ma funkcje.
    z góry dziękuje
    pozdrawiam

0 2
  • #2 19 Mar 2005 12:47
    monteros
    Poziom 18  

Witaj spróbuje ci pomuc z centralki powinny wychodzic dwa grube czarne przewody to są przewody od przekaznika blokady zapłonu .Teraz musisz znaleść przewód który podaje napięcie na rozrusznik w niektórych autach jest to przewód żółty. Jak znajdziesz ten przewód to go przecinasz i lutujesz w to miejsce te dwa czarne przewody w szereg. Czarny przewód cienki to masa . Pozdrawiam 73!

0
  • #3 19 Mar 2005 22:18
    grzech12
    Poziom 16  

Ja proponował bym blokadę wpiąć w obwód pompy paliwa,która załaczana jest przekażnikiem(chyba niebieski przekażnik w okolocy bezpieczników) ale nie jestem pewien.Łatwo to sprawdzić po jego wyjęciu nie uruchomisz samochodu lub jeżeli będzie na chodzie to zgaśnie.Takie podłączenie pozwala w pełni wykożystac możliwości alarmu(antynapad i antyporwanie).

0