Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Wyszukiwarki naszych partnerów

Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

sony str-dh520 - podlaczenie wzmacniacza do telewizora

proxi777 26 Paź 2013 06:59 2388 9
  • #1 26 Paź 2013 06:59
    proxi777
    Poziom 12  

witam mam kino domowe sony str-dh520 i nie wiem jak to podłączyć. W instrukcji robię tak jak trzeba ( hdmi z tv do slota TV na wzmacniaczu i nie ma dźwięku jak oglądam TV) co to może być?? pomocy

0 9
  • #2 26 Paź 2013 14:01
    houruk
    Poziom 18  

I nie będzie bo tv ma wejście HDMI a nie wyjście. Jaki masz telewizor? jak ma wyjście optyczne to kabel optyczny rozwiąże problem.

0
  • #3 26 Paź 2013 14:55
    intenso
    Poziom 38  

proxi777 napisał:
    witam mam kino domowe sony str-dh520 i nie wiem jak to podłączyć. W instrukcji robię tak jak trzeba ( hdmi z tv do slota TV na wzmacniaczu i nie ma dźwięku jak oglądam TV) co to może być?? pomocy

Na pewno brak Hdmi ARC w tv. do końca nie jestem pewien bo nie podałeś modelu tv,tak jak kolega napisał wyżej kabel optyczny i do przodu.

0
  • #4 27 Paź 2013 09:06
    proxi777
    Poziom 12  

ok to kupie kabel optyczny ( nie wiem jaki dokladnie tv ale firma panasonic kupiony nowy 5 lat temu 42 cale) czyli kabel optyczny z tv do wzmacniacza i bedzie dzwiek na glosnikach jak ogladam tv?
    jeszcze jedno blue ray dvd podlacze przez hdmi do tv a gdybym chcial odtworzyc plyte z muzyka bez telewizora to wystarczy tylko kable czincz??

Regulamin p.3.1.13. Jaką literą rozpoczynamy zdanie? Proszę poprawić niechlujną pisownię! [P.]

0
  • #5 27 Paź 2013 09:20
    intenso
    Poziom 38  

proxi777 napisał:
    ok to kupie kabel optyczny ( nie wiem jaki dokladnie tv ale firma panasonic kupiony nowy 5 lat temu 42 cale) czyli kabel optyczny z tv do wzmacniacza i bedzie dzwiek na glosnikach jak ogladam tv?
    jeszcze jedno blue ray dvd podlacze przez hdmi do tv a gdybym chcial odtworzyc plyte z muzyka bez telewizora to wystarczy tylko kable czincz??

To zobacz z tylu na nalepce jaki model tv,ale przypuszczam ze jest bez Arc.
    Możesz podłączyć bluray-a do ampli przez hdmi, amplituner do tv również za pomocą hdmi,lub tak jak piszesz bluray -tv -hdmi plus optyczny lub koaksjalny do amplitunera w zależności jakie cyfrowe wyjście ma twój blu ray,za pomaca cinczy dostarczysz do bluraya tylko dzwiek dwu kanałowy natomiast za pomocą kabla cyfrowego dźwięk DD i DTS.

0
  • #6 27 Paź 2013 09:34
    proxi777
    Poziom 12  

bo wlasnie mam tylko 1 wejscie hdmi w blue rayu chyba ze z wzmacniacza i do blue ray dac rowniez kabel optyczny??

0
  • #7 27 Paź 2013 09:41
    intenso
    Poziom 38  

proxi777 napisał:
    bo wlasnie mam tylko 1 wejscie hdmi w blue rayu

Jak już coś to wyjście :D

Zrób tak,podłącz blu raya do ampli za pomaca hdmi,a amplituner podlacz do tv poprzez hdmi dzwiek podavany przez blu raya bedzie zostawal w aplitunerze i obedzie sie bez dodatkowych kabli.

Lub Blu raya do tv hdmi i dodatkowo kablem optycznym do ampli.

0
  • #8 27 Paź 2013 17:10
    proxi777
    Poziom 12  

telewizor tx p42x10y czyli musze kupic kabel optyczny??

0
  • #9 27 Paź 2013 17:53
    intenso
    Poziom 38  

Tak,tv musisz połączyć kablem optycznym.

0
  • #10 28 Paź 2013 10:24
    grubs
    Poziom 32  

Czy używasz wbudowanego tunera czy może jakiegoś dekodera (kablówka, cyfra etc.)

0
TME logo Szukaj w ofercie
Zamknij 
Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME
TME Logo