Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Kasa Fiskalna Handy 500 Euro - Nie drukuje paragonów

kiko80 26 Oct 2013 08:49 2943 2
    kiko80
    Level 27  
    Witam posiadam w/w kasę fiskalną i od samego początku są problemy z wydrukiem. Serwisant już wymieniał 3x głowicę termiczną bo pojawiają się co jakiś czas problemy z głowicą, pomagało na jakiś czas i problem powracał, czasami wystarczyło tam otworzyć i odblokować języczkiem docisk papieru i zablokować i jakiś czas działało lecz problem powraca niczym bumerang.
    Czy ktoś się spotkał z w/w problemem i wie jak szybko rozwiązać bo nie chce się oddawać kasy do bałwana na kilka dni bo wtedy nie można prowadzić działalności.
    oleq_30
    Level 30  
    Sam nie zrobisz nic , poza tym odsyłam do nowych przepisów odnośnie urzadzeń fiskalnych Dz.U nr 363 z 14.03.2013 - każdą nieprawidłowość w działaniu kasy masz OBOWIĄZEK zgłosić na serwis. Serwis ma obowiązek zrobić wpis o tym fakcie i kwartalnie zgłosić powstałą usterkę w serwisie producenta
    kiko80
    Level 27  
    Problem połowicznie rozwiązałem dociskałem języczek który blokuje papier i paragony zaczeły wkońcu drukować, narazie jest ok i bez mojej ingerencji drukują, ciekawe na jak długo.