Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Sprawdzanie torrentów podczas uruchamiania systemu.

aleksandra98 26 Paź 2013 15:55 2472 2
  • #1 26 Paź 2013 15:55
    aleksandra98
    Poziom 9  

Sprawdzanie torrentów podczas uruchamiania systemu. Używam programu µTorrent 3.3 (built 29126) (32 bit) i mam go ustawiony żeby startował razem z systemem i zawsze gdy startuje z systemem to sprawdza torrenty i spowalnia system i jak wyłączyć to sprawdzanie. Gdy wyłączam komputer to pisze że µTorrent jeszcze nie zakończył pracy i siłą wymusza jego zamknięcie i się nieprawidłowo zamyka. Reklamy w nim są wyłączone. Mam Windowsa 7 Ultimate SP 1 PL 64 bitowego. 4 GB pamięci ram.

Dodano po 47 [minuty]:

Wiem żeby uniknąć sprawdzania to że trzeba wyłączyć system utorrenta przed zamknięciem systemu ale z tego komputera też inny korzysają i nie umię torrentów wyłączać a po drugie to jest uciążliwe za każdym razem wyłączać torrenta a zawsze mam coś do pobrania z torrentów. Czy da się to jakoś zautomatyzować.

0 2
  • #2 26 Paź 2013 16:54
    mati211p
    Specjalista - HDD i odzyskiwanie danych

A może spróbować w moim mniemaniu nieco lepszego programu jakim jest BitSpirit a µtorrent wyłączyć z autouruchamiania przy starcie?

0
  • #3 26 Paź 2013 17:03
    helmud7543
    Poziom 42  

Najbezpieczniej (dla ściąganych plików) wyłączyć jednak uTorrent przed zamknięciem systemu.

0