Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

jakie najlepsze kodeki do filmów i muzyki???

19 Mar 2005 00:48 4763 10
  • Poziom 13  
    pytanie jak w temacie
  • Poziom 12  
    Najlepszymi będą zawsze te które są akurat potrzebne. Moja propozycja jest prosta: ściągnij sobie programik GSpot i jeśli natrafisz na jakiś film, w którym nie masz dźwięku lub obrazu to dzięki temu softowi dowiesz się jakiego kodeka Ci brakuje.
  • Poziom 11  
    Chcesz GSpota odezwij sie tylko 250 Kb ?:)
  • Poziom 18  
    generalnie nie ma najleprzych kodekow njbardziej znane do filmow to ffdschow ale rozne wersje roznie zachowauja sie na innych komputerach...dlatego trzeba testowac i samemu dobierac do tego co wymaga dany plik multimedialny i do tego jak to wszytko dziala
  • Poziom 14  
    Moim zdaniem najlepiej ściągnąć sobie k-lite codec pack , po formacie tylko to zainstalowałem i jak dotąd jeszcze nie natrafiłem na film który by nie odpalał lub coś podobnego (brak dźięku itp.) (a już sporo filmów obejżałem :)). Wersja k-lite którą posiadam zajmuje ok. 18 MB ale jestem z niej w pełni zadowolony :)
    Co do dźwięku to tak samo :arrow: K-lite
    Pozdrawiam.
  • Poziom 12  
    Ja mam po wgraniu systemu zainstalowanego ffdshow 5005 i nic więcej też mi śmigają filmy bez problemu nawet te najnowsze, nie mam problemu, to jest filter video i audio. Polecam
  • Poziom 13  
    A moim zadniem Direct Show Pack!!!! I jeszcze AC3 do 5.1 dzwieku!!!! Ale to tylko moje zdanie:P
  • Poziom 17  
    a ja zawsze wgrywam takie: AceMEgaCodecsPack (acemcp), divXPack5, DivxProTahanea, DrDivx, fddshow i nimo build i mi wszystkod ział, nic nei musze juz potem szukać po necie.
    Pozdro.
  • Poziom 27  
    a ja sciagam sobie all playera i pozwalam mu samemu sciagnac odpowiednie kodeki i tez nigdy nie natrafilem na film, ktorego nie dalo sie wlaczyc :)
  • Poziom 10  
    Ja próbowałem już wileu kodeków i moim zdaniem ffdshow jest najlepszy!!!