Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Opel Astra 2 - sterownik silnika simtec 70

27 Paź 2013 20:16 3255 7
  • Poziom 7  
    Witam serdecznie, padł mi sterownik silnika (simtec 70)
    silnik x18xe1

Mam dylemat czy przy kupnie sterownika muszę zwrócić uwagę na nr części?

dzwoniąc do 1 gościa z allegro odpowiada że pasuje każdy bo to tylko numer części (oczywiście mówimy o wszystkich sterownikach simtec 70)

dzwoniąc do 2 gościa z allegro mówi że nr musi się zgadzać inaczej rozwalę silnik

dzwoniąc do 3 mówi że mi sprzeda z innym numerem i da jeszcze gwarancje

kolejny Twierdzi że najlepiej naprawić mój, a inny że Ci co naprawiają to złodzieje i pochodzi mi max miesiąc

Słyszałem również że można softa zmienić i powinien chodzić

kogo słuchać?

(Ciągle mowa o sterownikach identycznych tylko o innym nr części, z takiego samego silnika)

Ta wiedza jest mi potrzebna ponieważ mogę kopić o połowę taniej o innym oznaczeniu
  • Poziom 43  
    Kup od tego silnika po prostu .
    Immo ogarniesz ?
  • Poziom 32  
    Pewnie nie bardzo bo już dawno zmieniłby,

najlepiej kupić o tych samych nr i skopiować wsad
  • Poziom 7  
    immo ogarnę bo mam zamiar kupić od razu z petla. (mam tez op coma)
    najlepiej o tych samych nr, ale wiem o połowe taniej z inna numeracja (600zł droga nie chodz)

a Jeżeli można włożyć inny ster (identyczny o innych nr) to wole zaoszczędzić.

kiedyś też mnie kłamali że sterownik poduszek musi mieć to samo oznaczenie a to nie prawda, każdy jeden działał nawet te z przedliftu w vectrach.

może jest ktoś z łodzkiego aby przełożyć na probe? dobra flaszke postawie
  • Poziom 33  
    neros11 napisał:

Tym sposobem napewno to auto nieodpali

neros11 napisał:

Zle podchodzisz do sprawy,zero profesjonalizmu.Zakłada sie taki sam.

neros11 napisał:
    kiedyś też mnie kłamali że sterownik poduszek musi mieć to samo oznaczenie a to nie prawda, każdy jeden działał nawet te z przedliftu w vectrach.

Mozna sie zdziwic

neros11 napisał:
    dobra flaszke postawie

Nie te czasy
  • Poziom 7  
    jokerro napisał:
    neros11 napisał:

Tym sposobem napewno to auto nieodpali

neros11 napisał:

Zle podchodzisz do sprawy,zero profesjonalizmu.Zakłada sie taki sam.

neros11 napisał:

Mozna sie zdziwic

neros11 napisał:
    dobra flaszke postawie

Nie te czasy

1-Tym sposobem na pewno odpali^ każda jedna osoba proponuję sam sterownik do wlogowania lub zestaw ster/immo/pestka i podobno musi działać

2-Dlatego tez pytam profesjonalistów aby nie popełnic błedu. Bo tez dziwne że gosciu na allegro ma w uj komentarzy a chce mi wysłać zły ster?

3 w vectrach i Astrach 7razy zmieniałem, Może za 8 sie cos popieprzy.

4 mogę również zapłacic, nie widze najmniejszego problemu.

poprostu wole wydac 400zł mniej, rozumiem jak kazdy z allegro by twierdził że nie można tak robic, ale zdania sa podzielone. Czyli ktoś chce mnie wykrecic

bardzo proszę o pomoc.
  • Poziom 33  
    neros11 napisał:
    immo ogarnę bo mam zamiar kupić od razu z petla

neros11 napisał:
    1-Tym sposobem na pewno odpali^ każda jedna osoba proponuję sam sterownik do wlogowania lub zestaw ster/immo/pestka i podobno musi działać

W tych dwoch wypowiedziach jest znaczna roznica.
    Krotko.
    Kup sterownik taki jak ma byc.Wyloguj go albo kup wylogowany.Podpinasz do auta i jedziesz.
    Nawiasem mozesz zrobic swoj,to najbardziej rozsadne rozwiazanie i najtansze.
  • Poziom 43  
    Ok panowie poczekamy zobaczymy, co kupi i ile w sumioe go wyniesie ta roszada.
    Normalnie ten sterownik nie kosztuje więcej jak 5 stów z gwarancją.