Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

LG G Flex - smartfon z zakrzywionym ekranem i samonaprawianiem

Zfon 28 Paź 2013 11:03 1452 2
  • LG G Flex - smartfon z zakrzywionym ekranem i samonaprawianiem Zarówno Samsung, jak i LG wyrażały od jakiegoś czasu chęć wyprodukowania i wprowadzenia do sprzedaży telefonów z technologią zakrzywionego ekranu. Wcześniej swoją propozycję o nazwie "Galaxy Round" przedstawił Samsung, teraz przyszła kolej na drugą koreańską spółkę. Model będzie nosił nazwę "G Flex" i pojawi się na rynku już w przyszłym miesiącu w ofercie trzech głównych sieci komórkowych Korei Południowej. W przeciwieństwie do Galaxy Round, który posiada ekran zakrzywiony horyzontalnie, G Flex ma ekran zakrzywiony wertykalnie, jak widać na obrazku obok.

G Flex cechuje 6-calowy ekran o rozdzielczości 720p, chipset Qualcomm Snapdragon 800 o taktowaniu 2,26 GHz, 2 GB pamięci RAM, 32 GB pamięci wewnętrznej i wbudowany slot kart microSD. Ponadto uświadczymy kamerę tylną o rozdzielczości 13 megapikseli i łączność LTE-A. Telefon działa w systemie Android 4.2.2 Jelly Bean, a całość zasili bateria 3500 mAh.

Tylna część urządzenia ma być pokryta specjalną powłoką, dzięki której jakiekolwiek zadrapania będą znikać po chwili regeneracji. Na razie premiera obydwu telefonów przewidziana jest dla rynku koreańskiego. Nie wiadomo, kiedy pojawią się w innych krajach.

Źródło: Link

Fajne! Ranking DIY
    n6210
    Poziom 16  
    Przypomina troszkę stara Nokię tzw. banana (użyta np. w Matrixie) :)
    barba31
    Poziom 12  
    Telefon wygląda ciekawie, przeglądałam jego specyfikację i robi wrażenie, mój lapek ma gorszą pamięć i procesor. Flex ma 2gb ramu więc pewnie wszystko śmiga aż miło. Jestem ciekawa czym jeszcze LG zaskoczy bo to chyba jedno z największych zaskoczeń przełomu 2013/2014, szczególnie ta samonaprawiająca się obudowa.