Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Citroen Berlingo - Potrzebna identyfikacja elementu pilot a od zamka centralnego

mmkst 28 Oct 2013 14:42 2436 1
    mmkst
    Level 12  
    Witam. Trafił mi się pilot od Citroena Berlingo rocznik 99, w którym wyrwany jest przycisk i jeszcze jeden element. Brakujące elementy są na zdjęciu:

Citroen Berlingo - Potrzebna identyfikacja elementu pilot a od zamka centralnego

Tu pojawia się moja prośba względem osoby, która posiada kompletny pilot:
    1. Jaki element smd brakuje? Prawdopodobnie rezystor, ale czy ktoś mógłby podać mi jego wartość (chociaż cyferki jakie na nim są)
    2. Cz brakujący pad, który został zerwany z przyciskiem jest z czymś połączony? Czy potrzebny był tylko jako dodatkowy trzymacz dla przycisku? Osobiście nie widzę żadnej brakujące ścieżki.

W ogóle supeł by było jakby ktoś jeszcze mi napisał w którym kierunku należy przylutować nowy przycisk (po naciśnięciu które nóżki zwiera, a które rozwiera).

model płytyki: 09728108/B
    Nigdzie nie mogę znaleźć schematu, tylko jakiś gość sprzedaje coś takiego na brytyjskim eBay-u. Napisałem do niego, ale wątpię czy odp:(

Będę wdzięczny za pomoc i informację.
    El Ninio
    Level 13  
    Rezystor 273. Pad służył do przytrzymania przycisku, nie był nigdzie połączony. Pady są zwierane po przeciwnym skosie więc jak byś mikroswitch nie wlutował to będzie zwierał dobrze.