Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

nokia n95 8gb - Brak pamięci telefonu przy podłączeniu noki n95 przez USB

28 Paź 2013 21:08 2016 8
  • Poziom 9  
    Witam
    Jak zrobić żeby oprócz karty pamięci komputer widział też pamięć telefonu?
    Pozdrawiam
  • Poziom 9  
    No nie ma slotu kart ale ma dwie wbudowane pamięci jedna ponad 100 mb i druga 8 gb i tej mniejszej mi komp nie widzi a miałem na niej zdjęcie które usunąłem przez przypadek i zależy mi na tym aby je odzyskać
  • Poziom 9  
    Może jednak da rady jakoś to ogarnąć? Jak z karty pamięci mogę odzyskiwać dane to może z telefonu też jakoś się uda. Ostatnio zainstalowałem Oxygen Forensic suite 2012 i jak podłączę telefon i wybiorę w fonie opcję opcję pc suite potem wchodzę w Oxygen Forensic suite i wybieram lokalizację mój komputer\nokia phone browser\Nokia n95 8gb to wyświetla mi błąd "Przeglądanie tego folderu zostało wyłączone". Bląd ten pochodzi od procesu Nokia Phone Browser. Dodam że inne programy do odzyskiwania danych nie widza mojego telefonu jak podłącze go w trybie pc suite a jak wybiorę transfer danych to widzą tylko kartę pamięci.
  • Poziom 12  
    A może spróbuj przeinstalować pakiet PC Suite w menagerze urządzeń pojawia się telefon bez żadnych wykrzykników znaków zapytania??? Może problem jest w sterownikach. Spróbuj na innym kompie
  • Poziom 12  
    A to też prawda. Zrozumiałem, że autor ma problem w dostaniu się do pamięci wewnętrznej i w tym chciałem pomóc.
  • Poziom 9  
    wielkie dzięki za odpowiedzi, przynajmniej teraz wiem że nie opłaca się marnować czasu na zabawę z tym, po tym doświadczeniu nigdy już nie kupię żadnej noki :p