Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Zacinanie papieru Ricoh Aficio 3025 + zdięcia

29 Paź 2013 17:22 1926 9
  • Poziom 13  
    Witam mam problem z takim właśnie ustrojstwem mianowicie pobiera papier następnie na wyjściu z pieca kartka zostaje zblokowana i nie zostaje wypuszczona z urządzenia za każdym razem świeci się kontrolka zacięcia papieru. Rolki na wyjściu kręcą się normalnie ale papier nie zostaje do nich przesunięty tylko zacina się po wypaleniu w piecu. Jeżeli ktoś znałby przyczynę bardzo proszę o podpowiedz pozdrawiam Zacinanie papieru Ricoh Aficio 3025 + zdięcia Zacinanie papieru Ricoh Aficio 3025 + zdięcia Zacinanie papieru Ricoh Aficio 3025 + zdięcia

Dodano po 9 [minuty]:

dodatkowo drukuje na papierze czarną kreskę dodam ze bęben wymieniłem własnie na oryginalny toner to również oryginał ;/
    Zacinanie papieru Ricoh Aficio 3025 + zdięcia
  • Poziom 25  
    A rozmiar papieru w tacy ustawiony właściwie? Nie puszczasz przypadkiem A4 z ustawieniem A3 lub odwrotnie?
  • Poziom 13  
    Zgadza sie wszystko jest ustawione A4 w tacy
    Zastanawiam się czy to może być przypadkiem flaga czujnika w piecu tylko nie mam pojęcia czy ten model ma coś takiego i czy to możliwe ze mogło się to zepsuć dlatego chciałem się doradzić jakiegoś serwisanta z doświadczeniem
  • Pomocny post
    Poziom 25  
    Flaga czujnika jest za piecem, w module interchage i lubi wypadac, ale kod zaciecia J61 sugeruje "paper lag" a nie "paper late" i to na czujniku rejestracji, a nie za piecem.
  • Poziom 13  
    Rzeczywiście zamieniłem strony papieru i drukarka zaczęła działać tylko pytanie co się poprzestawiało w niej skoro wcześniej drukowała normalnie na tym rozmiarze dziękuje za naprowadzenie problemu mam ostatnie pytanie do Pana jeszcze wymieniałem moduł fotoprzewodnika na oryginalny nowy niestety na drukarce dalej widnieje mi napis wymień fotoprzewodnik gdzie to mógłbym zmienić i wyzerować stary ??
  • Poziom 27  
    Jeśli był nowy powinien się automatycznie zainicjować, jeśli nie zrobił wejdź w kody i odpal inicjacje dewelopera 2-801
  • Poziom 13  
    Proszę mnie pokierować bo robię to pierwszy raz jak wejść w te kody coś trzeba wcisnąć na maszynie ?? bo na panelu mam tylko informacje i modyfikacje druku
  • Poziom 26  
    zacina a w zasadzie zwalnia pewnie w piecu. Ciekawe kiedy ostatnio zminieniana blka rolka docisku ??
  • Specjalista - kserokopiarki
    Regenerator87 napisał:
    Proszę mnie pokierować bo robię to pierwszy raz jak wejść w te kody coś trzeba wcisnąć na maszynie ?? bo na panelu mam tylko informacje i modyfikacje druku

A tu zaglądałeś ? To taka sama maszyna tyle że 5 kopii wolniejsza ...

C.
  • Poziom 13  
    na szczęście była to głupota panie w szkole poprzestawiały formaty, stad kartka nie wychodziła i zgłaszało zacięcie na kopiarce i błąd jak powyżej na załączonych zięciach dziękuję za rozwiązanie mojej zagadki i cenne sugestie na pewno z nich skorzystam przy walce z innymi maszynami temat zamykam