Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

FERGUSON ARIVA T65, luźne gniazdo euro.

neboo 29 Paź 2013 15:08 855 1
  • #1 29 Paź 2013 15:08
    neboo
    Poziom 12  

a ja mam problem w tym tuner DVB-T FERGUSON ARIVA T65 - ze złączem euro. Tam gdzie wkłada się kabel euro - złącze jest trochę ruchome, jak podłącze kabel do tv to obraz miga - szczególnie jak ruszam tą wtyczką euro podłączoną do tunera - normalne to jest? może mam za ciężki ten kabel euro - strasznie gruby kabel -jak palec. Jak źle ustawie tuner na stoliku (np kabel euro jest wygiety) to obraz też czasem skacze, czasem śnieży(np jak przechodzi się obok stolika z tunerem) te złącze w każdym tunerze jest takie delikatne czy to w moim taka wada jest ? dodam ze kupiłem ten tuner w komputroniku i wydaje mi się że był używany ten dekoder-ostatnia sztuka na sklepie. proszę o radę.

Zgodnie z regulaminem naszego forum należy dbać o szacunek dla języka polskiego w swoich wypowiedziach.
    Przypominam również o punkcie 3.3 regulaminu. /Olek II/

0 1
  • #2 29 Paź 2013 16:54
    KOCUREK1970
    Poziom 43  

Najpierw wymień kabel euro na inną sztukę, a jeśli to nic nie pomoże, to z dekoderem do sklepu, gniazdo euro w dekoderze nie może latać, kabel tak samo, a to, ze ten kabel co masz jest gruby, to nic nie znaczy, może mieć grubą osłonę tylko, co z fizyczne jakością kabla nie ma nic wspólnego (weź przetnij niby oryginalny kabel od zasilacza od komputera, zobaczysz jak gruby jest pancerz, a jak cieńkie jak włosy są kabelki!).

0