Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Drukarka laserowa z WiFi do 500zł

29 Paź 2013 19:26 1509 4
  • Poziom 10  
    Chciałbym kupić laserową drukarkę monochromatyczną z WiFi na potrzeby domowe.

Zależy mi na względnej niezawodności, niedużym rozmiarze oraz stosunkowo taniej eksplantacji - chociaż nie planuję drukować więcej niż kilkanaście stron tygodniowo.

Przeszukałem Internet i natrafiłem na dwa modele:
    1. HP P1102w
    2. Brother HL-2135W

Miałem wcześniej styczność z laserowymi drukarkami HP i w zasadzie nigdy mnie nie zawiodły, ponadto zazwyczaj zaopatrywałem się w zamienniki tonerów z firmy ActiveJet i nigdy nie było żadnych problemów. Zatem jestem przychylny do produktów z HP, a o firmie Brother tylko słyszałem i nie wiem jak będą wyglądy koszty eksplantacji tej drukarki. Zastanawiam się jednak nad modelem z Brothera ze względu na automatyczny duplex który posiada i który czasami może się przydać.

Chętnie poznam zdanie osób siedzących w temacie lub mających do czynienia z którąś z wymienionych drukarek.

Pozdrawiam.
  • Poziom 17  
    Polecam HP LJ P 1102w. Eksploatacja jest śmiesznie tania
  • Poziom 14  
    W Hp wymieniasz tylko toner który jest z bębnem, w brother masz toner osobno i zespół bebna też osobno czyli podwójne koszta, beben na 16tys albo 30tys kopii nie pamiętam dokładnie, zostaje ci jeszcze samsung 2165 z wifi ale tutaj drogie zamienniki i regeneracja.
  • Poziom 12  
    tak ten HP to dobry wybór. Chyba że chciałbym coś z innych firm to np. Kyocera FS-1120D (450 zł w komputroniku)
  • Specjalista - kserokopiarki
    Tyle że Kyocera nie ma wi-fi jak dobrze pamietam ... Ten HP to idealne rozwiązanie. Dobra , szybka drukarka , tania eksploatacja , duży wybór zamienników . Cena też przystępna :)

C.