Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Philips shg800 kłopot z regulacją głośności.

29 Paź 2013 22:39 798 2
  • Poziom 7  
    Witam i proszę o pomoc! Moje słuchawki Philips SHG800 zaczęły trochę jakby "żyć własnym życiem". Chodzi o to, że gdy np. chce zmienić poziom głośności poprzez pokrętło przy słuchawkach to potem nie działa mi dźwięk na obie muszle, ale tylko na jedną albo w jednej słychać głośniej w drugiej ciszej lub w jednej słychać a w drugiej są trzaski i szumy... W czym może leżeć problem i jak go rozwiązać? Da się to naprawić łatwo w domu? Czy muszę oddawać do serwisu ( co mi niezbyt pasuje, gdyż musiałbym jechać do Rzeszowa ok. 50km, a nie mam teraz takiej możliwości). Z góry dziękuję za jakiekolwiek odpowidzi :)
    PS. Ostatnio tak zaczęło się również dziać podczas słuchania muzyki na max volume.
  • Poziom 24  
    Spróbuj prysnąć preparatem np kontakt czy WD 40, może na jakiś czas pomoże.
    A potem to już tylko wymiana potencjometru :cry:
  • Poziom 15  
    W potencjometrach słuchawkowych często jest taki problem że kable są bardzo delikatne i łatwo je uszkodzić np. przez za mocne pociągnięcie kable. Jeśli już dojdzie do takiego uszkodzenia to wtedy zaczynają się robić zwarcia i raz słuchawki działają na max, raz wgl. się wyłączają tak że to jest najprawdopodobniej problem :)