Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Tablet do 400zł jaki wybrać ?

30 Paź 2013 10:27 7983 11
  • Poziom 6  
    Witam. Mam zamiar kupić tablet tak gdzieś do 400 zł(troszkę można wyjść poza granicę) mam na oku:
    aniol novo 7 crystal II
    Link
    ainol novo 7 venus
    Link

Co wy sądzicie o tych tabletach czy w tej cenie jest coś lepszego zależy mi żeby:
    -nie mulił się
    -dało się w coś pograć
    -film obejrzeć
    -przez skype pogadać
    -no i oczywiście Internet fajnie chodził
    Czy lepiej dołożyć i jakiegoś smartfona kupić
  • Poziom 6  
    Widziałem Kiano już wcześniej ale nie mam takiej kasy ale fajny jest ten Navroad Nexo 7 tylko szkoda że niema wbudowanego 3g ale jest zawsze możliwość na zewnętrzny. Więc w tej kwocie najlepszy jest Navroad Nexo 7 czy ktoś zna lepszy ?
  • Poziom 12  
    Hmm, obstawiałbym chyba też tego Navroad'a, tylko jeśli masz płacić i użerać się z dodatkowym zewnętrznym 3G to bierz taką wersję od razu - NavRoad NEXO 7 3G 16GB. Wyjdzie Cię to pewnie podobnie do dokupowania 3G osobno a przynajmniej jest wbudowane i nie ma zabawy z podłączaniem, noszeniem itd.
  • Poziom 16  
    w tej cenie co byś nie wziął to i tak będzie to samo. Rockcip+1GBram+8gbFlash. reszta to tylko obudowa. nawet matryce są te same. Mój kolega kupił ostatnio Prestigio 7 duo pro, czy coś takiego. kupił za 400 zł i dział całkiem przyzwoicie

co do urządzeń z wbudowanym 3g, to zaś w rodzinie kupili Pirestigio 8" bardzo ładny w proporcjach 4:3 przypomina Ipada. też ładnie to działa

jeśli internet 3g ma być tylko w tablecie to warto nad tym pomyśleć, jeśli masz już laptopa z podłączonym modemem 3g, to weź tablet z samym Wifi i zainwestuj w router 3g. Będziesz miał internet 3g na tablecie i na laptopie. są kieszonkowe routery (np huawei) albo "pełnowymiarowe" routery z gniazdem usb na wpięcie modemu 3g (np. Tp-link)
  • Poziom 12  
    No nie koniecznie wszystkie z takimi parametrami, jeśli do modelu z 3G autor może dołożyć trochę to polecam spojrzeć też na Overmax Solution 7II 3G - ma 4-rdzeniowy procesor 1.5GHz, 3G, Dual Sim, 1GB RAM, 8GB Flash, obsługa kart, 2x aparaty foto. W tej cenie naprawdę nieźle wychodzi.
  • Poziom 2  
    najlepszy jest za ok 400 złotych Prestigio multipad 7.0 dwa minusy w tym że nie ma Bluetooth i że ma słabą baterię
  • Poziom 12  
    Ma dobre parametry za tą kasę, ale jeśli autor wątku chce dokupić osobno zewnętrzne 3G no to lepiej tą kasę dołożyć do tabletu i brać coś z wbudowanym 3G, szczególnie że podany wcześniej Overmax ma już 4-rdzeniowy procesor + jeśli komuś potrzebne - obsługa 2x sim.

Ewentualnie jeśli bez 3G za ok. 400-450zł, możesz jeszcze zobaczyć Goclever TERRA 101 lub z ósemek Manta MID801 TABLET DUO POWER HD 8". Mimo wszystko jednak obstawiałbym Overmaxa 4-rdzeniowego z wbudowanym 3G, w tej cenie fajna sprawa.
  • Poziom 9  
    400zł to chyba za mało jak na dobry tablet który nie będzie mulił.
  • Poziom 6  
    Kupie chyba Navroad Nexo 7 3G za 600zł bo raczej nic innego nie znajdę
  • Poziom 2  
    Moglbys zobaczyc sobie Globo GL8000. Moje oczekiwania spelnil w 100 % :) Najwazniejsze jest to, ze sie nie zawiesza i bateria trzyma dosc dlugo. Ogladalam na nim filmy, rozmawialam na skype i wszystko dzialalo bez zarzutu ;D